موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خرید محصولات

a/86596 :کد

0

خرید بیش از ۳۴ هزار تن محصولات کشاورزی و دامی در گیلان

  شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۷
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -خرید بیش از ۳۴ هزار تن محصولات کشاورزی و دامی در گیلان

مدیر تعاون روستایی گیلان از خریدهای توافقی و توزیع ۳۴ هزار و ۷۳۷ تن انواع محصولات کشاورزی، دامی و نهاده‌ها در استان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، تیمور رنگیدن پیش از ظهر امروز در جلسه تعاون روستایی گیلان با اشاره به خرید توافقی محصولات کشاورزی در این استان اظهار کرد: در تیرماه امسال 34 هزار و 737 تن انواع محصولات کشاورزی، دامی و نهاده‌ها توسط شبکه روستایی خریداری شده است.

 

وی ارزش اقتصادی خرید محصولات مذکور را 353 میلیارد و 323 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: از مقدار خریدهای مذکور، 24 هزار و 224 تن محصولات کشاورزی بوده است.

 

مدیر تعاون روستایی گیلان ارزش اقتصادی محصولات کشاورزی را 203 میلیارد و 910 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: بیشترین مقدار خرید محصولات کشاورزی شامل سبوس گندم به میزان 9 هزار و 794 تن بوده است.

 

وی 4 هزار و 213 تن جو و آرد جو، 2 هزار و 700 تن کنسانتره دامی، 2 هزار و 106 تن ذرت و آرد ذرت، 646 تن سویا، یک‌هزار و 6 تن آرد گندم، 585 تن تفاله چغندر و 539 تن گندم را از جمله محصولات کشاورزی خریداری شده در مدت مذکور عنوان کرد.

 

رنگیدن با اشاره به خرید پروتئین حیوانی تصریح کرد: در مدت مذکور 10 هزار و 513 تن مواد پروتئینی با ارزش اقتصادی 149 میلیارد و 413 میلیون ریال خریداری شده است.

 

وی اقلام پروتئینی را شامل انواع گوشت قرمز و سفید، ماهی، شیر و تخم‌مرغ ذکر کرد و گفت: در مدت مذکور 9 هزار و 560 تن شیر از دامداران گیلان خریداری شده است.

 

 مدیر تعاون روستایی گیلان خرید محصولات کشاورزی و دامی را توسط شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی کشاورزی و روستایی این استان بیان کرد.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :