موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خرید گندم

a/86778 :کد

0

خرید بیش از ۵۱۵ هزار کیلوگرم گندم در گیلان

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۷
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -خرید بیش از ۵۱۵ هزار کیلوگرم گندم در گیلان

معاون بازرگانی اداره‌کل تعاون روستایی گیلان با بیان اینکه خرید گندم توسط این شبکه در استان ادامه دارد، از خرید ۵۱۵ هزار و ۲۴ کیلوگرم گندم از گندمکاران رودبار و سیاهکل تا پایان تیرماه امسال خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، عباس جعفرپور پیش از ظهر امروز در نشست تعاون روستایی گیلان با اشاره به تداوم خرید گندم در این استان اظهار کرد: سال گذشته حدود 347 هزار کیلوگرم توسط 11 مرکز خرید ثابت و سیار در مناطق گندم‌خیز استان خریداری شد.

 

وی با بیان اینکه امسال مراکز خرید توسط اتحادیه‌های تعاون روستایی رودبار و سیاهکل ایجاد شده است، تصریح کرد: تا پایان تیرماه امسال 515 هزار و 24 کیلوگرم گندم از گندمکاران رودبار و سیاهکل خریداری شده است.

 

معاون بازرگانی تعاون روستایی گیلان میزان تحویل گندم از رودبار را 458 هزار و 653 کیلوگرم در رودبار و 56 هزار و 371 کیلوگرم در سیاهکل عنوان کرد و گفت: ارزش اقتصادی این میزان خرید بالغ بر 6 میلیارد و 811 میلیون و 660 هزار ریال است.

 

وی برداشت گندم از منطقه دیلمان را از 20 تیرماه ذکر کرد و یادآور شد: به دلیل شرایط جوی حاکم بر منطقه برداشت گندم در دیلمان از تاریخ مذکور آغاز شده است.

 

جعفرپور با بیان اینکه در صورت اعلام نیاز به ایجاد مراکز، تعداد آنها افزایش می‌یابد، متذکر شد: آمادگی لازم برای برپایی و تجهیز مراکز خرید جدید در بخش‌های جیرنده، توتکابن و بره‌سر رودبار وجود دارد.

فارس

                               

گندم     خرید گندم                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :