موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی عتبات عالیات

a/87239 :کد

0

پیش‌ ثبت‌نام سفر عتبات عالیات در گیلان/اعزام از ۱۳ شهریور

  ﺳﻪشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۷
تعداد بازدید : ۱۰۹   
 تحلیل ایران -پیش‌ ثبت‌نام سفر عتبات عالیات در گیلان/اعزام از ۱۳ شهریور

دور جدید پیش‌ ثبت‌نام اینترنتی سفرهای عتبات عالیات برای عرفه، تاسوعا و عاشورا از امروز در گیلان آغاز شد.

 به گزارش تحلیل ایران، مدیر حج و زیارت گیلان صبح امروز در جریان آغاز دور جدید پیش‌ ثبت‌نام سفرهای عتبات عالیات اظهار کرد: از امروز پیش ثبت‌نام عرفه، تاسوعا و عاشورا توسط سازمان حج و زیارت آغاز شده است.

 

حسن فعال با بیان اینکه متقاضیان سفر به عتبات عالیات از 13 شهریور ماه تا 15 آبان امسال اعزام می‌شوند، افزود: گروه‌های عتبات عالیات مربوط به بازه زمانی تاریخ مذکور «ایام عرفه، محرم و دهه اول ماه صفر» اعزام می‌شوند.

 

وی ثبت‌نام متقاضیان را اینترنتی دانست و تصریح کرد: متقاضیان تشرف قبل از ثبت‌نام در کاروان‌ها باید در سامانه عتبات عالیات به آدرس www.atabat.haj.ir نام‌نویسی کرده و کد رهگیری بگیرند.

 

 

مدیر حج و زیارت گیلان با اشاره به اینکه پیش ثبت‌نام از صبح امروز آغاز شده و تا ساعت 16 روز جمعه 15 مرداد ادامه دارد، خاطرنشان کرد: 17 مرداد ماه جاری بین متقاضیان قرعه‌کشی انجام می‌شود.

 

وی اعلام نتیجه قرعه‌کشی مذکور را در 18 مرداد ماه جاری عنوان کرد و گفت: متقاضیان برای اطلاع از نتیجه قرعه‌کشی می‌توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

 

فعال اولویت تشرف به سفرهای عتبات عالیات را براساس قرعه‌‌کشی ذکر کرد و یادآور شد: افراد مازاد بر ظرفیت حذف می‌شوند.

 

وی با تصریح بر اینکه داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل چهار ماه از تاریخ اعزام ضروری است، متذکر شد:  فرزندان بالای 17 سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند ضمن اینکه تنها افراد پذیرفته شده در قرعه‌کشی دارای اولویت اعزام هستند و به هیچ عنوان انتقال یا جایگزینی انجام نمی‌شود.

فارس

 

                               

عتبات عالیات     ثبت نام                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :