موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حقوق کارمندان

a/88585 :کد

0

همسان‌سازی حقوق کارمندان دولت در برنامه ششم توسعه

  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۴
تعداد بازدید : ۱۳۲   
 تحلیل ایران -همسان‌سازی حقوق کارمندان دولت در برنامه ششم توسعه

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه توسعه ششم همسان‌سازی حقوق و دریافتی‌های کارمندان دولت مطرح شده است.

به گزارش تحلیل ایران، ولی داداشی ظهر امروز در نشست مشترک با کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان مردم را ولی نعمتان دولت دانست و اظهار کرد: احترام به ارباب رجوع باید در راستای قانون انجام شود.

 

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار منابع طبیعی در زندگی روزمره انسان افزود: آستارا به دلیل برخورداری از جنگل و منابع طبیعی بکر و دست نخورده یکی از بزرگ‌ترین جاذبه‌های گردشگری در کشور است.

 

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه عموم مردم در صیانت و حفاظت از منابع طبیعی نقش دارند، افزود: ماموران و کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری سربازان خدا روی زمین هستند که از منابع ملی حفاظت می‌کنند.

 

وی بر ضرورت جذب سرمایه‌گذار در بخش توسعه صنعت گردشگری آستارا تأکید کرد و گفت: ارز به دلیل خروج برخی گردشگران از کشور وارد اقتصاد کشورهای دیگر می‌شود، در حالی که با توسعه جاذبه‌های گردشگری می‌توان جلوی خروج ارز و گردشگر را از کشور گرفت.

 

داداشی با بیان اینکه در کشور ظرفیت‌های بالایی برای جذب گردشگر وجود دارد، افزود: منابع طبیعی یکی از سازمان‌های تاثیرگذار در این زمینه بوده و تاکنون در راستای جذب گردشگر و توسعه زیرساخت‌های اقتصادی کشور گام‌های موثری برداشته است.

 

به گفته وی کمبود تجهیزات، ماشین‌آلات پیشرفته، کافی نبودن نیروی انسانی و بافت فرسوده ساختمان اداری از بارزترین مشکلات منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا است.

 

نماینده مردم آستارا در مجلس ادامه داد: اگر یک نفر نیرو به سازمان منابع طبیعی اضافه شود می‌تواند در راستای توسعه منابع طبیعی و انفال الهی نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

 

وی با تأکید بر اینکه حق مرزی در شهرستان‌های مجاور پرداخت می‌شود، متذکر شد: حق مرزی باید به عموم کارمندان دولت که از نوار مرزی برخوردار هستند به صورت یکسان پرداخت شود.

 

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره کمبود بودجه در کشور خاطرنشان کرد: در برنامه توسعه ششم همسان‌سازی حقوق و دریافتی‌های کارمندان دولت مطرح شده است.

فارس

                               

همسان سازی     حقوق کارمندان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :