موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سرمایه‌گذاری

a/89958 :کد

0

برخی از مسؤولان مانع سرمایه‌گذاری در آستارا می‌شوند

  دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -برخی از مسؤولان مانع سرمایه‌گذاری در آستارا می‌شوند

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از مسؤولان دستگاه‌های اجرایی برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان مانع‌تراشی می‌کنند.

به گزارش تحلیل ایران، ولی داداشی پیش از ظهر امروز در مجمع بسیج این شهرستان سرمایه‌گذاری در آستارا را مشکل دانست و اظهار کرد: با وجود اینکه اراضی قابل واگذاری در این شهرستان اندک است، اما اگر سرمایه‌گذاری تمایل به سرمایه‌گذاری در این شهرستان داشته باشد باید از وی حمایت کنیم.

 

وی به مانع‌تراشی برخی مسؤولان در سرمایه‌گذاری آستارا اشاره کرد و افزود: با معرفی آن دسته از افرادی که توان سرمایه‌گذاری در این شهرستان را دارند می‌‌توان برای کاهش بیکاری در این شهرستان گام‌های ارزنده‌ای برداشت.

 

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی به موضوع فاضلاب اشاره کرد و افزود: در این زمینه با نوبخت و وزیر نیرو رایزنی‌هایی انجام شده است و در تلاش هستیم تا برای برون رفت از این مشکل بخش خصوصی را پای کار بیاوریم.

 

وی بسیج را بزرگ‌ترین ظرفیت کشور خواند و خواستار تشکیل اتاق‌های مشاوره در پایگاه‌های بسیج شد.

 

داداشی ادامه داد: آستارا می‌تواند در این زمینه پایلوت کشور شود.

 

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اتاق‌های مشاوره باید در تمام ابعاد شکل بگیرد و از نظرها، ایده‌ها و پیشنهادهای بسیجیان در آن استفاده شود.

 

وی با بیان اینکه امروز زمان جنگ است، تصریح کرد: باید وارد میدان مبارزه شویم زیرا اکنون با جنگ فرهنگی مواجه هستیم و باید به فکر راهکار برای پیروزی و سربلندی در این جنگ باشیم.

 

داداشی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار خاطرنشان کرد: بیمه خبرنگاران برای پیگیری در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم این مشکل نیز برطرف شود.

فارس

                               

سرمایه‌گذاری     آستارا                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :