موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست باران

a/91552 :کد

0

هوای آستارا از فردا بارانی می‌شود

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۴
تعداد بازدید : ۶۶۲   
 تحلیل ایران -هوای آستارا از فردا بارانی می‌شود

رئیس اداره هواشناسی آستارا وضعیت هوای این شهرستان در دو روز آینده را ابری با رگبار و بارش متناوب باران پیش‌بینی کرد.

فردین فرتوت‌نیا امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به پیش‌بینی وضعیت هوای این شهرستان اظهار کرد: شرایط جوی این منطقه براساس نقشه‌های هوایی تا عصر امروز مه‌‌آلود همراه با وزش باد شدید و رگبار باران گزارش شده است.

 

وی با بیان اینکه میزان رطوبت فعلی در آستارا 83 درصد است، افزود: از حوالی امشب وضعیت جوی حاکم بر شهرستان آستارا با تراکم ابر و افزایش دما همراه است.

 

این مسؤول دمای فعلی هوای آستارا را 25 درجه سانتی‌گراد عنوان کرد و گفت: دمای هوای این شهرستان نسبت به 24 ساعت گذشته سه درجه کاهش یافته است.

 

وی با بیان اینکه پیشینه و کمینه دما در 24 ساعت گذشته به ترتیب 32 و 25 درجه سانتی‌گراد بوده است، تصریح کرد: پیشینه و کمینه دما در مدت دو روز آینده با یک کاهش نسبی همراه است.

 

رئیس اداره هواشناسی آستارا با بیان اینکه کشاورزان باید مراقب بارندگی‌ها در دو روز آینده باشند، خاطرنشان کرد: وضعیت هوای آستارا در دو روز آینده تا قسمتی ابری همراه با رگبار و بارش متناوب باران پیش‌بینی می‌شود.

 

شهرستان 86 هزار نفری آستارا در غربی‌ترین نقطه از گیلان قرار دارد و با بارش سالانه بیش از یک‌هزار میلی‌متر باران جزو پرباران‌ترین مناطق ایران است.

فارس

                               

باران     آب و هوا     آستارا            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :