موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی افتتاح آسفالت

a/92535 :کد

0

افتتاح آسفالت ۲ هزار کیلومتر راه در گیلان

  یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۴
تعداد بازدید : ۹۵   
 تحلیل ایران -افتتاح آسفالت ۲ هزار کیلومتر راه در گیلان

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از افتتاح بهسازی و آسفالت ۲ هزار و ۲۱۲.۵ کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی و روستایی این استان در هفته دولت خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، شعبان‌علی خاوری ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های راه و شهرسازی این شهرستان با اشاره به افتتاح طرح‌های راهسازی در هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت امسال یک‌هزار و 378 میلیارد ریال پروژه راهسازی در گیلان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی به بهره‌برداری از 105 پروژه در حوزه راه و شهرسازی گیلان در هفته دولت امسال اشاره کرد و افزود: بهسازی و آسفالت آزادراه، بزرگراه، راه‌های اصلی و فرعی از پروژه‌های افتتاحی در استان است.

 

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از بهسازی و آسفالت 2 هزار و 212.5 کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه‌های اصلی و فرعی و روستایی در هفته دولت امسال خبر داد و بیان کرد: احداث ساختمان اداره استاندارد رودبار با زیربنای 610 متر مربع در سه طبقه، احداث کتابخانه عمومی سلیمانداراب رشت با زیربنای 630 متر مربع و بهره‌برداری از یک‌هزار و 902 واحد مسکن مهر از جمله طرح‌های افتتاحی راه و شهرسازی استان است.

 

خاوری با بیان اینکه 161 کیلومتر از راه‌های روستایی گیلان با اجرای طرح‌های مذکور بهسازی و آسفالت شده است، تصریح کرد: از دهه فجر سال گذشته تاکنون 51 کیلومتر بهسازی آسفالت در بزرگراه، راه‌های اصلی و فرعی گیلان انجام شده است.

 

وی به نامگذاری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری در سال 95 اشاره کرد و گفت: هفته دولت امسال بیشترین طرح‌های افتتاحی در حوزه راه روستایی است.

 

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به محرومیت‌زدایی، عمران و آبادی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های راهسازی در نقاط مختلف به ویژه محروم و روستاها یکی از مهم‌ترین رویکردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

خاوری به بهره‌مندی 11 هزار و 524 خانوار روستایی از راه آسفالته مناسب با افتتاح طرح‌های مذکور در هفته دولت امسال اشاره کرد و یادآور شد: امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده‌ای در حوزه راه به مردم گیلان ارائه کنیم

 

وی، روند روبه رشد فعالیت‌های اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری را نیازمند اجرای فعالیت‌های عمرانی به‌ویژه بهسازی و توسعه راه‌ها دانست و اظهار کرد: اجرای طرح‌های راهسازی از مهم‌ترین محورهای توسعه گیلان محسوب می‌شود و با ایجاد شرایط مطلوب‌تر در راستای رونق صنعت حمل و نقل و اقتصاد استان تلاش می‌کنیم.

فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :