موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بنیاد مسکن

a/92681 :کد

0

افتتاح ۹ پروژه بنیاد مسکن رودسر در هفته دولت

  دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۵
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -افتتاح ۹ پروژه بنیاد مسکن رودسر در هفته دولت

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر از افتتاح ۹ پروژه عمرانی این شهرستان با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در هفته دولت امسال خبر داد.

رضا بلندپایه امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای تشریح عملکرد دولت در بین مردم است.

 

وی از افتتاح 9 پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت در رودسر خبر داد و افزود: برای اجرای این پروژه‌ها بالغ بر 16 میلیارد و 900 میلیون ریال هزینه و برای 160 نفر به طور موقت اشتغال فراهم شده است.

 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر ادامه داد: پروژه‌های مذکور شامل آسفالت، اجرای جدول، پیاده‌روسازی، پل‌سازی و مبلمان روستایی است.

 

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های مذکور در بخش مرکزی رودسر در روستاهای «ناصرسرا» و «خمیر محله» مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: در بخش چابکسر روستاهای «چای‌خانسر»، «خشکلات»، «ملک‌میان» و «فکجور» پروژه‌های مذکور انجام شده است.

 

بلندپایه افزود: تعدادی از پروژه‌ها در رحیم‌آباد روستای «خمپته» و در کلاچای روستاهای «رضامحله»، «ملک‌میان» و «ماچیان» به بهره‌برداری می‌رسد و 13 کیلومتر در این روستاها آسفالت انجام شده است.

 

وی به اجرای طرح هادی در روستاهای «لیما» و «کاکرود» اشکورات رحیم‌آباد به عنوان روستاهای شاخص رودسر اشاره کرد و یادآور شد: اجرای پروژه شامل کف‌سازی معابر با سنگ لاشه، پیاده‌روسازی، ایجاد فضای سبز و پارک و ... با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال در حال اجرا است.

 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر گسترش خدمات رسانی به روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را از اهداف اجرای طرح هادی عنوان کرد.

 

وی از همکاری نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و معاون عمرانی فرماندار رودسر، بخشداران و دهیاران برای اجرای پروژه‌های مذکور قدردانی کرد.

فارس

                               

بنیاد مسکن     هفته دولت                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :