موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استقرار گردشگران

a/92720 :کد

0

استقرار ۳۰۰ خانوار گردشگر در پارک جنگلی بندر انزلی

  دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -استقرار ۳۰۰ خانوار گردشگر در پارک جنگلی بندر انزلی

شهردار بندر انزلی گفت: پارک جنگلی بندر انزلی با قابلیت استقرار ۳۰۰ خانوار گردشگر در قالب اسکان موقت احداث شده است.

به گزارش تحلیل ایران، رضا پورشعبان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آماده‌سازی پارک جنگلی این شهر برای اسکان گردشگران اظهار کرد: پارک مذکور قابلیت استقرار بیش از 300 خانوار در قالب اسکان موقت را دارد.

 

وی به طرح سالمسازی دریای پاسداران در بندر انزلی اشاره کرد و افزود: طرح سالم‌سازی مذکور محیطی امن همراه با آسایش برای شهروندان انزلی و گردشگران است.

 

شهردار بندر انزلی با بیان اینکه طرح سالم‌سازی دریای پاسداران بهترین الگو از نگاه مسؤولان کشوری، استانی و شهرستانی در دو سال گذشته است، تصریح کرد: هفت هزار متر مربع به مساحت طرح مذکور اضافه شده است.

 

پورشعبان از استقرار 30 آلاچیق برای استقرار گردشگران در طرح سالم‌سازی دریای پاسداران بندر انزلی خبر داد و بیان کرد: انواع صندلی‌های بتنی و فایبرگلاس در محدوده طرح مذکور نصب شده است.

 

وی به اجرای سیستم روشنایی و نورپردازی مناسب در طرح سالم‌سازی دریای پاسداران بندر انزلی اشاره کرد و گفت: مجموعه ورزشی و بازی کودکان در طرح مذکور استقرار پیدا کرده ضمن اینکه دارای سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه مناسب است.

 

شهردار بندر انزلی با اشاره به برگزاری مسابقه‌های فوتبال و والیبال ساحلی در طرح سالم‌سازی دریای پاسداران این شهر در تابستان امسال، خاطرنشان کرد: مسابقه‌های مختلف ورزشی ساحلی و جنگ شادی در طرح سالم‌سازی مذکور برگزار شده است.

 

پورشعبان به برگزاری دومین جشنواره گل‌دهی لاله‌های تالابی با بیش از 80 غرفه صنایع دستی، گردشگری، سوغات و هدایا و ... در طرح سالم‌سازی دریای پاسداران بندر انزلی اشاره کرد و یادآور شد: طرح سالم‌سازی مذکور مکانی برای برگزاری جشنواره بادبادک‌ها و ساخت مجسمه‌های شنی است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه محوطه قدیمی شهرداری بندر انزلی بازسازی شده است، اظهار کرد: چشم‌انداز محوطه قدیمی اطراف شهرداری به شکل کلبه روستایی، نمازخانه سنتی، باغ پرندگان، آکواریوم، آلاچیق روستایی، شالیزار برنج و ... طراحی شده است.

 

شهردار بندر انزلی به احداث و بهره‌برداری از شهربازی ساحل قو اشاره کرد و افزود: سال گذشته شهربازی مذکور واقع در غازیان، بلوار ساحل قو در زمینی به مساحت 2 هزار و 500 متر مربع با مشارکت شهرداری در قبال واگذاری زمین و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است.

 

پورشعبان از توسعه شهربازی پارک ساحلی پاسداران بندر انزلی خبر داد و بیان کرد: شهربازی مذکور با مشارکت شهرداری در قالب واگذاری زمین و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ایجاد شده است.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :