موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آسفالت

a/92880 :کد

0

آسفالت بالغ بر ۴۵ درصد از راه‌های روستایی املش

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۲
تعداد بازدید : ۱۱۲   
 تحلیل ایران -آسفالت بالغ بر ۴۵ درصد از راه‌های روستایی املش

رئیس اداره راه و شهرسازی املش گفت: ۴۵.۰۸ درصد از راه‌های روستایی املش آسفالته است.

 

ایرج رضایی امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به فعالیت‌های این اداره از سال گذشته تاکنون اظهار کرد: در املش 367 کیلومتر راه وجود دارد که از این مقدار 349 کیلومتر راه روستایی است.

 

وی افزود: از مجموع راه روستایی شهرستان املش، 158.4 کیلومتر معادل 45.08 درصد از نعمت آسفالت بهره‌مند هستند.

 

رئیس اداره راه وشهرسازی املش تصریح کرد: 85.4 کیلومتر راه روستایی این شهرستان شوسه بوده و بقیه راه‌های دسترسی روستایی است.

 

وی با اشاره به فعالیت بخش راه‌سازی و بهسازی آسفالت راه‌های املش گفت: 14 پروژه راه روستایی به طول حدود 20 کیلومتر شامل آسفالت، روکش آسفالت، احداث دیوار حفاظتی به طول 35 متر با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 400 میلیون تومان اجرایی شده است.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی املش افزود: این روستاها شامل آسفالت روستای «خرشتم»، «چمنستان»، «سورکوه»، «گیل کلایه»، «پیله‌باغ»، «لرداسرا»،«هلوسرا»، «جیرگوابر»، «جمشید آباد»، «سور شفیع لات»، «استاد کلایه»، «شبخوس پهلو» و «سفید داربن» است.

 

وی به فعالیت بخش راهداری املش با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: شن‌ریزی شانه و بستر راه‌ها، تسطیح راه‌های شنی و شانه راه، ریزش‌برداری، خاک‌برداری، لایروبی و تسطیح بستر رودخانه‌ها، گابیون‌بندی و لکه‌گیری آسفالت انجام شده است.

 

رضایی برف‌روبی و نمک‌پاشی، نظافت و تنظیم حاشیه جداول، نیوجرسی‌ها، بازسازی خرده پل‌ها، رنگ‌آمیزی سرعت‌گیرها، تهیه و نصب علائم ایمنی، تابلوهای اطلاعاتی، خط کشی راه‌ها و ... را از دیگر فعالیت‌های اداره راه و شهرسازی املش در بخش راهداری برشمرد.

 

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات راه روستایی و احداث دیوار از محل حوادث و بقیه آسفالت‌ها از محل تفاهمنامه‌ استانی تأمین می‌شود.

فارس

 

                               

آسفالت     راه‌های روستایی املش                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :