موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گلباران مزار شهدا

a/92889 :کد

0

مزار شهدای گیلان گلباران شد

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۹
تعداد بازدید : ۹۸   
 تحلیل ایران -مزار شهدای گیلان گلباران شد

همزمان با نخستین روز از هفته دولت مزار شهدای شهرستان‌های مختلف گیلان با حضور خانواده شهدا، مسؤولان و مردم غبارروبی و گلباران شد.

به گزارش تحلیل ایران، استاندار گیلان صبح امروز در جریان غبارروبی گلزار شهدای تازه‌آباد این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای بررسی عملکرد یک‌ساله مدیران و ارائه آن به مردم است.

 

محمدعلی نجفی به افتتاح یک‌هزار و 187 پروژه عمرانی و تولیدی همزمان با هفته دولت در گیلان اشاره کرد و افزود: پروژه‌های مذکور با هزینه و سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 430 میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

 

وی از رشد 28 درصدی پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت امسال در گیلان خبر داد و بیان کرد: هفته دولت سال گذشته یک‌هزار و 115 میلیارد تومان پروژه در استان به بهره‌برداری رسید.

 

استاندار گیلان با بیان اینکه دولت با مشکلات اعتباری در سال 94 مواجه بود، تصریح کرد: امسال پروژه‌ها با مشارکت بخش‌های دولتی، خصوصی و نهادهای عمومی استان افتتاح می‌شود.

 

نجفی بر ضرورت حضور جدی مدیران، رؤسای سازمان‌ها و دانشگاه‌ها در برنامه‌های هفته دولت تأکید کرد و گفت: مردم ولی‌نعمت ما هستند و حضور بین اقشار مختلف و بررسی مسائل و مشکلات جامعه طبق سفارش امام (ره) و مقام معظم رهبری از وظایف مدیران است و در هفته دولت باید تقویت شود.

 

وی با اشاره به اینکه بیان عملکردها منحصر به یک دولت، حزب، جناح و گروه ویژه‌ای نیست، خاطرنشان کرد: بیان عملکردها و تبیین آن برای مردم موجب تقویت نظام و ایجاد امید بین اقشار مختلف می‌شود.

 

استاندار گیلان عملکرد استان را بسیار مثبت و قابل دفاع خواند و یادآور شد: رسانه‌ها ظرفیت بسیار خوبی برای ارائه عملکرد مدیران دارند و از این ظرفیت باید استفاده کرد.

 

نجفی با تأکید بر ضرورت تلاش ویژه مدیران در راستای رشد شاخص‌ها و تحولات جدی، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا زمانی که پروژه‌های نیمه‌تمام به اتمام نرسیده از تعریف پروژه جدید خودداری شود.

 

وی، یکی از افتخارهای مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را عدالت‌محوری عنوان کرد و گفت: مردم خواستار تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام موجود هستند و این امر نیاز به تحرک و اهتمام جدی دارد.

 

در نخستین روز از هفته دولت همزمان سه طرح تولیدی با اعتبار 220 میلیارد ریال در شهر صنعتی رشت با حضور محمدعلی نجفی استاندار گیلان افتتاح می‌شود.

 

افتتاح همزمان طرح‌های آب و فاضلاب شهری در ایستگاه پمپاژ اصلی فاضلاب منطقه غرب رشت از دیگر پروژه‌های افتتاحی نخستین روز از هفته دولت در گیلان است.

فارس

                               

گلباران مزار شهدا     مزار شهدا                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :