a/92952 :کد

0

افتتاح ۲۲۲ میلیارد ریال طرح‌های عام‌المنفعه در انزلی

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۱۲۱   
 تحلیل ایران -افتتاح ۲۲۲ میلیارد ریال طرح‌های عام‌المنفعه در انزلی

فرماندار بندرانزلی از افتتاح ۲۲۲ میلیارد ریال طرح‌های عام‌المنفعه طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، عبدالصمد صفرنژاد ظهر امروز در دیدار مدیران و مسؤولان این شهرستان با امام جمعه بندرانزلی با تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: با وجود مشکلات اقتصادی، طرح‌های خوبی برای افتتاح آماده شده است.

 

وی با بیان اینکه در هفته دولت باید نکات مثبت عملکرد دولتمردان گفته شود، افزود: مردم از تمام فعالیت‌ها و تلاش‌های صورت گرفته آگاه نیستند.

 

فرماندار بندرانزلی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در گیلان خاطرنشان کرد: یک‌هزار و 187 پروژه با اعتباری بالغ بر 4 هزار میلیارد ریال در گیلان افتتاح می‌شود که بر اساس آن برای 30 هزار جوان به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

 

وی از افتتاح 99 طرح عمرانی در شهرستان بندرانزلی طی هفته دولت جاری خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر 222 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

صفرنژاد 70 طرح را در حوزه شهری و 29 طرح نیز روستایی ذکر کرد و یادآور شد: افتتاح این طرح‌ها موجب ایجاد فرصت شغلی برای 39 نفر به صورت مستقیم و 222 نفر به صورت غیر مستقیم می‌شود.

 

فرماندار انزلی اطلاع‌رسانی وقایع مثبت را موجب امیدواری در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: طرح‌های 11 دستگاه اجرایی شهرستان بندرانزلی در هفته به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی با اشاره به طرح‌های شاخص قابل افتتاح در هفته دولت امسال، یادآور شد: این طرح‌ها شامل بهره‌برداری از سه واحد مسکن مهر مددجویی، استخر سرپوشیده بانوان و اجرای طرح‌ هادی روستایی است.

 

صفرنژاد بهره‌برداری از ساختمان اداری جدید شهرداری، بازسازی محوطه پارک دادگستری، بازگشایی کوی باهنر و اتصال آن به کنارگذر، افتتاح سالن ورزشی و احداث کتابخانه را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح انزلی در هفته دولت جاری برشمرد.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :