موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سیاست‌های مدیریتی

a/92953 :کد

0

سیاست‌های مدیریتی رودسر در اجرای طرح‌های عمرانی

  ﺳﻪشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۸
تعداد بازدید : ۸۲   
 تحلیل ایران -سیاست‌های مدیریتی رودسر در اجرای طرح‌های عمرانی

فرماندار رودسر گفت: سیاست‌های مدیریتی رودسر در اجرای طرح‌های عمرانی رسیدن به متوسط استانی و کشوری است.

به گزارش تحلیل ایران، امیر جانبازی پیش از ظهر امروز در نخستین روز از هفته دولت در جمع مدیران و خانواده‌های معظم شهدای این شهرستان اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای تشریح عملکرد دولت به ملت است تا روحیه امید در بین مردم حفظ شود.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: این دو شهید بزرگوار بهترین الگو برای مدیران دستگاه‌ها هستند.

 

فرماندار رودسر با اشاره به شعار هفته دولت امسال با عنوان «اقدام و عمل، ملت و دولت، امیدوار و استوار» تصریح کرد: تلاش تمام مسؤولان رودسر در کمال صداقت، تدبر و راستگویی برای خدمتگزاری به مردم است.

 

وی با بیان اینکه مسؤولان باید با در نظر گرفتن واقعیت انجام وظیفه کنند، ادامه داد: اگر قولی داده می‌شود باید طبق آن عمل شود.

 

جانبازی با اشاره به انتخاب شعار سال‌های متوالی از سوی مقام معظم رهبری گفت: باید برای تحقق شعارهای سال تلاش کنیم تا بتوانیم به افق 1404 نزدیک‌تر شویم.

 

وی به موفقیت‌های دولت در عرصه سیاست‌های خارجی اشاره کرد و افزود: مذاکرات هسته‌ای تیم مذاکره کننده که منجر به برجام شد اثرات خوبی در تعاملات خارجی کشور داشته است.

 

این مسؤول با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی، یادآور شد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند تعامل با دنیای خارج از کشور هستیم.

 

وی ایجاد فضای نشاط، امید و آرامش در جامعه را مورد تأکید قرار داد و افزود: سیاست‌های مدیریتی رودسر در اجرای پروژه‌های عمرانی این شهرستان رسیدن به متوسط استانی و کشوری است.

 

فرماندار رودسر از افتتاح 70 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در بخش مرکزی این شهرستان در هفته دولت خبر داد و خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه‌ها برای 200 نفر اشتغال موقت و دائم ایجاد شده است.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :