موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هلال احمر

a/93075 :کد

0

تسهیل حضور راحت مردم در جامعه مأموریت هلال‌احمر است

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۱۰۶   
 تحلیل ایران -تسهیل حضور راحت مردم در جامعه مأموریت هلال‌احمر است

نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر گفت: جمعیت هلال‌احمر مأموریت تسهیل در امور و فراهم کردن حضور راحت مردم در جامعه را دارد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین مجید معزی شامگاه سه‌شنبه در جمع مدیران جمعیت هلال‌احمر گیلان اظهار کرد: مجموعه جمعیت هلال‌احمر نهادی مردمی و خیریه در عرصه‌های مختلف است.

 

وی، جمعیت هلال‌احمر را سازمانی غیر دولتی و غیر انتفاعی عنوان کرد و افزود: اعضای جمعیت مذکور از اقشار مختلف مردم تشکیل شده و مهم‌ترین آن سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر است.

 

نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر با اشاره به ذهنیت‌های نادرست در مورد سازمان هلال‌احمر بیان کرد: ذهنیتی که جمعیت هلال‌احمر تنها در زمان بحران به میدان می‌آید باید از بین برود.

 

معزی، نقش داوطلبان و خیران در جمعیت هلال‌احمر را پر رنگ دانست و تصریح کرد: دست توانمندان را باید در دست نیازمندان بگذاریم زیرا جمعیت هلال‌احمر برای کمک به دیگران ایجاد شده و باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا بتوانیم برای کمک به دیگران زندگی کنیم.

 

وی با برشمردن ماموریت‌های جمعیت هلال‌احمر، گفت: جمعیت هلال‌احمر ماموریت تسهیل در امور و فراهم کردن حضور راحت مردم در جامعه را دارد.

 

نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه گسترش فرهنگ وقف از  دیگر ماموریت‌های این سازمان است، خاطرنشان کرد: انجام فعالیت‌های فرهنگی از برنامه‌های جمعیت هلال‌احمر محسوب می‌شود و نخستین فعالیت فرهنگی نماز است.

 

معزی با انتقاد از معضلات زیست‌محیطی در گیلان، یادآور شد: گیلان سرسبز و حاصل‌خیز به پلاستیک‌خیز تبدیل شده و این موضوع حتی در کشور تبدیل به معضل شده و باید در این امور فرهنگ‌سازی شود.

فارس

                               

هلال احمر     مأموریت هلال‌احمر                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :