موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حضور بسیجیان

a/93080 :کد

0

حضور بسیجیان جهادگر در شالیزارهای بخش مرکزی آستارا

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۹۱   
 تحلیل ایران -حضور بسیجیان جهادگر در شالیزارهای بخش مرکزی آستارا

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آستارا از حضور ۲۳ نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان جهادگر بسیجی در اردوهای طرح جهاد سازندگی این شهرستان خبر داد.

 

 

بهزاد قنبری امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به حضور 23 نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان جهادگر بسیجی در اردوهای طرح جهاد سازندگی این شهرستان، اظهار کرد: این تعداد بسیجی از پایگاه مقاومت شهید شاپور آهنی در اردوهای جهاد سازندگی حضور دارند.

 

وی برداشت محصول برنج از دو هکتار شالیزار در آستارا را جزو اولویت برنامه‌های جهادی بسیجیان جهادگر پایگاه مقاومت شهید شاپور آهنی دانست و افزود: جهادگران بسیج در روند برداشت محصول برنج به شالیکاران روستاهای بخش مرکزی کمک کردند.

 

 

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان اینکه تقویت روحیه ایثار و خدمتگزاری به محرومان جامعه و احیای ارزش‌های دینی و انقلابی در سایه جهاد سازندگی تحقق می‌یابد تصریح کرد: نوجوانان و جوانان با اردوهای جهاد سازندگی به خودسازی دست می‌یابند.

 

به گفته وی، بسیج به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نهادهای کشور از ظرفیت‌های بسیاری برای حضور در عرصه‌های مختلف از جمله عمرانی و محرومیت‌زدایی برخوردار است.

 

 

قنبری با اشاره به  بسیج سازندگی، خاطرنشان کرد: با تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری در راستای استفاده از نیرو و نشاط نوجوانان و جوانان کشور، بسیج سازندگی در سال 1379 تشکیل شد.

 

وی به نقش مهم بسیج سازندگی اشاره کرد و یادآور شد: اردوهای جهادی موجب انجام فعالیت‌های بزرگ و نهادینه شدن فرهنگ کار و تلاش در جامعه می‌شود.

فارس

 

 

 

                               

حضور بسیجیان     بسیجیان جهادگر                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :