a/94082 :کد

0

مدیران آمار واقعی عملکردها را به مردم ارائه دهند

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۶
تعداد بازدید : ۸۲   
 تحلیل ایران -مدیران آمار واقعی عملکردها را به مردم ارائه دهند

امام جمعه املش گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت آمار واقعی عملکردها را به مردم ارائه دهند و از دادن گزارش‌های غیرواقعی پرهیز کنند.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام تقی روحانی صبح امروز در جمع مدیران این شهرستان با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: شهادت رجایی و باهنر نشانه بارزی از مظلومیت انقلاب و ملت ایران بوده که از همان آغاز راه با دشمنی‌های زیادی مواجه شد.

 

وی با اشاره به اینکه شهیدان رجایی و باهنر ساده‌زیست، مخلص و انقلابی بودند، افزود: این دو شهید والامقام الگوی رفتاری مناسبی برای مدیران نظام جمهوری اسلامی هستند.

 

امام جمعه املش تلاش همگان برای ارائه خدمات بهتر به مردم و برطرف شدن مشکلات جامعه را مهم دانست و گفت: لذت گره‌گشایی از کار مردم اقدامی ارزشمند است.

 

وی با تأکید به تشریح عملکرد دولت از سوی مدیران در هفته دولت یادآور شد: مدیران نباید در ارائه گزارش مبالغه کنند بلکه آمار واقعی را ارائه دهند.

 

روحانی با تأکید بر ضرورت جلوگیری از تخریب دولت، خاطرنشان کرد: انتقاد باید مؤدبانه بیان شود و از رفتار مغرضانه و جناحی دوری کرد.

 

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد حرکت رو به جلو در کشور هستیم، متذکر شد: دولت با وجود تحریم‌های ظالمانه و با استفاده از امکانات و فرصت‌ها در حال خدمت‌رسانی به مردم بوده و کارآمدی نظام و انقلاب را به رخ دشمنان می‌کشد که این امر سبب امیدواری برای مردم است.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :