موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سند مسکن شهری

a/94687 :کد

0

آغاز صدور سند مسکن شهری در اسالم

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۱۱۱   
 تحلیل ایران -آغاز صدور سند مسکن شهری در اسالم

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اسالم از آغاز نقشه‌برداری در این شهر برای صدور سند مسکن شهری خبر داد.

یوسف عبدلی امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به صدور سند شهری در اسالم، اظهار کرد: پس از حدود پنج سال وقفه، با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان صدور سند در اسالم انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه نقشه‌برداری در شهر اسالم برای صدور سند مسکن شهری آغاز شده است، گفت: از شهروندان می‌خواهیم نهایت همکاری و راهنمایی را با مامورانی که به منازل آنها مراجعه می‌کنند، داشته باشند.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اسالم افتتاح آسفالت خلیف‌آباد با اعتبار 300 میلیون تومان، آغاز فاز دوم آسفالت سه راه خلخال به خلیف‌آباد و جنب پاسگاه اسالم، بهره‌برداری دومین میدان شهدای مدافع حرم به دلیل کاهش ترافیک و تصادفات با اعتباری بالغ بر 20میلیون تومان را از جمله پروژه‌های افتتاح شده در هفته دولت جاری عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه ماشین حمل زباله در شهر اسالم خریداری شده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم یک زباله‌کش دیگر خریداری کنیم.

 

عبدلی شهرداری اسالم را با مشکلات مالی مواجه دانست و یادآور شد: با توجه به توقف ساخت‌وسازها در شهر خبری از وام مسکن نیست و شهرداری دچار یکسری معضلات شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به صرفه‌جویی و رهنمودهای مقام معظم رهبری درباه اقتصاد مقاومتی، در تلاش هستیم رضایت مردم و کارهای عمرانی در حد توان شوا و شهرداری را پیگیری کنیم.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اسالم با اشاره به اینکه چشم‌انداز ما این است که تا پایان سال جاری بودجه 2 میلیارد و 400 میلیون تحقق یابد، خاطرنشان کرد: 70 درصدی این بودجه عمرانی و بقیه در بخش جاری است.

فارس

                               

سند مسکن شهری     صدور سند     اسالم            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :