موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی خرید محصولات

a/94691 :کد

0

خرید توافقی محصولات کشاورزی و دامی در گیلان

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۳۲۹   
 تحلیل ایران -خرید توافقی محصولات کشاورزی و دامی در گیلان

مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید توافقی و توزیع محصولات کشاورزی، دامی و نهاده‌ها توسط این شبکه در استان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، تیمور رنگیدن پیش از ظهر امروز در جلسه تعاون روستایی استان با اشاره به ادامه خرید توافقی محصولات کشاورزی و دامی و توزیع نهاده‌ها در گیلان، اظهار کرد: این خرید در مردادماه امسال انجام شده است.

 

وی افزود: در مردادماه امسال 44 هزار و 653 تن انواع محصولات کشاورزی، دامی و نهاده‌ها به ارزش اقتصادی 423 میلیارد و 258 میلیون ریال به صورت توافقی توسط شبکه تعاون روستایی استان خریداری شده است.

 

مدیر تعاون روستایی گیلان خرید محصولات کشاورزی را به مقدار 30 هزار و 435 تن به ارزش اقتصادی 257 میلیارد و 324 میلیون ریال عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه بیشترین مقدار خرید محصولات کشاورزی سبوس گندم به مقدار 11 هزار و 902 تن بود، افزود: 5 هزار و 390 تن جو و آرد جو، 4 هزار و 119 تن کنسانتره دامی و 2 هزار و 419 تن ذرت و آرد ذرت نیز از دیگر محصولات خریداری شده بود.

 

رنگیدن خاطرنشان کرد: در مدت مذکور 14 هزار و 218 تن پروتئین حیوانی از دامداران خریداری شده که ارزش ریالی آنها 165 میلیارد و 934 میلیون ریال بوده است.

 

وی گوشت قرمز و سفید، ماهی، شیر و تخم‌مرغ و... را از جمله محصولات پروتئینی خریداری شده در مدت مذکور ذکر کرد و یادآور شد: محصولات کشاورزی و دامی توسط شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی کشاورزی و روستایی استان خریداری شده است.

 

این مسؤول بیشترین خرید محصولات دامی را 13 هزار و 260 تن شیر بیان کرد و یادآور شد: این مقدار شیر از دامداران گیلان خریداری شده است.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :