موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نیروی انسانی

a/94848 :کد

0

ساماندهی نیروی انسانی مدارس ناحیه ۲ رشت

  یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۸
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -ساماندهی نیروی انسانی مدارس ناحیه ۲ رشت

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش ناحیه ۲ رشت از ساماندهی نیروی انسانی مدارس و ابلاغ آن تا ۱۵ شهریور ماه جاری به فرهنگیان این ناحیه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، اسماعیل ربیعی صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی با محوریت ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی مشکلات پیش رو را مورد تأکید قرار داد.

 

وی اظهار کرد: تشکیل جلسات منظم کمیته برنامه‌ریزی و استفاده از خرد جمعی برای برطرف کردن مشکلات آموزش و پرورش امری ضروری است.

 

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت با اشاره به اینکه در روزهای سازماندهی سعی شده شفاف و واضح اقدام شود، تصریح کرد: نباید برای همکاران شبهه‌ای ایجاد شود.

 

وی ساماندهی نیروهای انسانی مدارس ناحیه 2 رشت را بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده در مرداد ماه جاری عنوان کرد و گفت: این ساماندهی تا 15 شهریور ماه جاری به همکاران ابلاغ می‌شود.

 

ربیعی خاطرنشان کرد: سازماندهی معاونان آموزشی، پرورشی، فناوری و اجرایی پس از 15 شهریور ماه انجام می‌شود.

 

در جلسه مذکور هر کدام از معاونان و کارشناس مسؤول درباره مشخص شدن وضعیت نیروی انسانی و رعایت محدوده ثبت‌نامی و نُرم کلاس‌ها و پیش‌بینی ثبت‌نام دانش‌آموزان  نکاتی را عنوان کردند.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :