موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی طرح عام‌المنفعه

a/94944 :کد

0

۹ طرح عام‌المنفعه بخش کلاچای افتتاح شد

  یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۵۹
تعداد بازدید : ۷۹   
 تحلیل ایران -۹ طرح عام‌المنفعه بخش کلاچای افتتاح شد

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ۹ طرح عام‌المنفعه در حوزه‌های عمرانی، خدماتی و کشاورزی بخش کلاچای با حضور مسؤولان افتتاح شد.

به گزارش تحلیل ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت 9 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی این بخش با حضور مسؤولان و خانواده‌های معظم شهدا افتتاح شد.

 

هاجر حقیقت‌پیشه، دهیار شیرمحله پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان اداری دهیاری و کتابخانه این روستا اظهار کرد: این ساختمان در مساحت 109 مترمربع در دو طبقه با یک میلیارد ریال در زمین اهدایی یکی از خیران به بهره‌برداری رسیده است.

 

احسان‌الله مشتاق، رئیس جهاد کشاورزی رودسر نیز در مراسم افتتاح توسعه یک واحد مرغداری گوشتی صنعتی گفت: این پروژه از شش هزار قطعه به 20 هزار قطعه در راستای اقتصاد مقاومتی توسعه یافته و برای اجرای آن شش میلیون ریال هزینه و برای پنج نفر به صورت دائم اشتغال ایجاد شده است.

 

مهدی علیزاده، رئیس اداره آب روستایی رودسر نیز در مراسم افتتاح آب روستای پس‌چور بخش کلاچای گفت: برای اجرای چهار پروژه روستای پس‌چور، شیرعلی بیگ‌محله، گیل‌ملک و فقیه‌محله با هفت هزار متر لوله‌گذاری انتقال و شبکه توزیع بالغ بر شش میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار از محل ملی و استانی هزینه شده و 112 خانوار از آب شرب سالم بهره‌مند شدند.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی رودسر نیز در مراسم افتتاح آسفالت راه روستای اربه‌لنگه و کورتاشه گفت: برای سه پروژه در روستای کورتاشه،کلجار و اربه لنگه در کلاچای به طول سه هزار و 600 متر بالغ بر پنج میلیارد و 760 میلیون ریال هزینه شده و 150 خانوار بهره‌مند می‌شوند.

 

شهریار اسماعیلی شاخص بهره‌مندی راه‌های روستایی گیلان را 49 درصد خواند و افزود: شاخص بهره‌مندی راه‌های روستایی رودسر 42.4 درصد است.

 

عباس رضوی رئیس کمیته امداد نیز در مراسم افتتاح یک واحد مسکن مددجویی در کندسر بی‌بالان گفت: این پروژه به مساحت 50 متر مربع بالغ بر 25 میلیون تومان هزینه شده است.

 

ابراهیم پرندآور رئیس اداره برق رودسر نیز در مراسم افتتاح پروژه تقویت برق در خیابان خرمشهر واجارگاه اظهار کرد: این پروژه با نصب یک دستگاه ترانسفورماتور 100 کیلوولت آمپر به همراه احداث 246 متر شبکه فشار ضعیف هوایی بالغ بر 376 میلیون ریال هزینه شده است.

 

رضا بلندپایه رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی رودسر در مراسم افتتاح آسفالت روستای رضامحله کلاچای گفت: این پروژه به طول 1.7 کیلومتر سه میلیارد ریال از محل قیر رایگان هزینه شده و 150 خانوار از مزایای این طرح بهره‌مند شدند.

 

محمد پورحسین، شهردار واجارگاه بخش کلاچای در مراسم افتتاح آسفالت خیابان اتصال ارغوان به نگین شمال کلاچای، اظهار کرد: این پروژه به طول 250 متر و مساحت دو هزار و 500 متر مربع بالغ بر یک میلیارد و 450 میلیون ریال هزینه شده است.

 

حسین لاهوتی شهردار کلاچای نیز در مراسم افتتاح فاز سه پارک ساحلی این شهر تصریح کرد: برای اجرای این پروژه بالغ بر دو میلیارد و 600 میلیون ریال هزینه و برای 18 نفر اشتغال دائم و موقت فراهم شده است.

فارس

                               

طرح عام‌المنفعه     کلاچای                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :