موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی افسران جنگ نرم

a/95097 :کد

0

افسران جنگ نرم در زندان‌‌ها حضور یابند

  دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۶
تعداد بازدید : ۸۰   
 تحلیل ایران -افسران جنگ نرم در زندان‌‌ها حضور یابند

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا بر ضرورت حضور افسران جنگ نرم فعال در امور فرهنگی و تربیتی در ندامتگاه و زندان‌ها تأکید کرد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام ابراهیم حاتمی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از ندامتگاه بخش حویق، اظهار کرد: بی‌مهری و کم‌توجهی به مسائل دینی و آموزه‌های قرآنی موجب بروز ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود.

 

وی بر ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ غنی قرآنی در ندامتگاه و زندان‌ها تأکید کرد و گفت: با هدفمند کردن این آموزش‌ها می‌توان بسیاری از ناهنجاری‌ها را در جامعه کنترل کرد.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا انجام کار فرهنگی در زندان‌ها را مهم دانست و گفت: کار فرهنگی باید با ایمان و اعتقاد به خدا همراه باشد تا با ترویج الگوهای صحیح، زندگی مددجویان مورد اصلاح و تربیت قرار گیرد.

 

حاتمی برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری را لازمه اصلی توسعه و ترویج آموزه‌های قرآنی در زندان‌ها عنوان کرد و گفت: انجام کار فرهنگی و تربیتی درون زندان‌ها امری معجزه‌گونه بوده و نیاز به افراد متخصص، ویژه، باتجربه، خلاق و مجاهد دارد.

 

وی با اشاره به نقش روحانیون در تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی در زندان‌ها یادآور شد: شبکه عظیم تبلیغی کشور با تکیه بر آموزه‌های قرآنی و دستورات دین مبین اسلام در تحقق این مهم نقش تأثیرگذاری ایفا می‌کند.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا به تهاجم فرهنگی و شبیخون دشمن برای نفوذ فرهنگی به مرزهای کشور اشاره کرد و متذکر شد: مهم‌ترین عامل دفاعی در مقابل تهاجمات دشمن، تلاش جهادگونه همراه با معنویت است.

 

وی بر ضرورت حضور افسران جنگ نرم فعال در امور فرهنگی و تربیتی زندان‌ها تأکید کرد و یادآور شد: با حضور افسران جنگ نرم شاهد حصول موفقیت‌های چشمگیری در امور فرهنگی و تربیتی زندان‌ها می‌شویم.

 

حاتمی متذکر شد: توجه به فریضه واجب نماز و قرائت قرآن از مهم‌ترین اولویت‌های امور فرهنگی و تربیتی در زندان‌هاست.

فارس

                               

افسران جنگ نرم     حضور در زندان ها                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :