موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کارخانه چوکا

a/95098 :کد

0

فعالیت کارخانه چوکا به‌زودی ازسرگیری می‌شود

  دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۹
تعداد بازدید : ۱۱۹   
 تحلیل ایران -فعالیت کارخانه چوکا به‌زودی ازسرگیری می‌شود

استاندار گیلان گفت: به‌زودی فعالیت کارخانه چوکا از سر گرفته می‌شود و تولید این کارخانه دوباره آغاز خواهد شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در آخرین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح پروژه‌های این شهرستان اظهار کرد: آرامش کشور با تدبیر رهبر معظم انقلاب و تلاش دولتمردان است.

 

 

وی اخلاق، انسانیت، پاکدامنی و صداقت شهیدان رجایی و باهنر را الگوی بارزی برای مدیران نظام دانست و افزود: تمام تلاش‌های مسؤولان باید برای جلب رضایت مردم باید باشد.


استاندار گیلان با بیان اینکه برای خدمت به مردم هیچ منتی نداریم، تصریح کرد: خدمت بی‌منت جزو وظایف مدیران است.


وی درباره وضعیت کارخانه چوکا گفت: به‌زودی تولید کارخانه چوکا از سر گرفته می‌شود و بی‌انصافی است که برخی تعطیلی یک کارخانه را به معنای فلج بودن کل صنعت کشور بدانند.


نجفی با اشاره به برطرف شدن مشکلات ساخت سد شفارود، خاطرنشان کرد: موانع ساخت سد شفارود با رعایت مسائل زیست‌محیطی در حال بر طرف شدن است.


امروز با حضور استاندار گیلان کارخانه‌ پالت‌سازی تمام اتوماتیک در زمینی به مساحت 17 هزار متر مربع با زیربنای 7 هزار متر مربع و هزینه‌ 180 میلیارد ریال در تالش افتتاح شد.


در آخرین روز از هفته‌ دولت مدرسه روستای لمرمحله‌ اسالم تالش با نوسازی جدید مورد بهره‌برداری قرار گرفت، ساخت این مدرسه در زمینی به مساحت 3 هزار و 200 متر مربع و زیر بنای 540 متر مربع انجام گرفت و برای ان 820 میلیون تومان هزینه شده است.

فارس

 

                               

کارخانه چوکا     ازسرگیری فعالیت                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :