موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی برگزاری همایش

a/95285 :کد

0

برگزاری همایش ملی کار شایسته در گیلان

  ﺳﻪشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۵
تعداد بازدید : ۱۳۵   
 تحلیل ایران -برگزاری همایش ملی کار شایسته در گیلان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از انعقاد و اجرای تفاهمنامه سه‌جانبه این اداره‌کل در راستای برگزاری همایش ملی کار شایسته در استان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، محمود ایزددوست پیش از ظهر امروز در جلسه تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به تاسیس کانون کارآفرینی در استان اظهار کرد: کانون مذکور رفع حلقه مفقوده بین کارآفرینان و دستگاه‌های نظارتی، دولتی و بخش خصوصی است.

 

وی به انتخاب کارآفرین برتر گیلان اشاره کرد و افزود: افشین رحیمی به عنوان یکی از کارآفرینان برتر ملی در بخش صنعت از گیلان معرفی شده است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه آیین‌نامه ساماندهی خدمات خانگی در استان تدوین شده کرد: آیین‌نامه مذکور در قالب پیشنهاد ملی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه شده است.

 

ایزددوست از رشد 62 درصدی اشتغال دوباره مقرری بگیران بیمه بیکاری گیلان در سال 94 خبر داد و بیان کرد: تعداد اشتغال مقرری بگیران از 258 نفر به 417 نفر رسیده است.

 

وی به انعقاد و اجرای تفاهمنامه سه‌جانبه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بخش خصوصی و موسسه کار و تامین اجتماعی در مورد برگزاری همایش ملی کار شایسته در استان اشاره کرد و گفت: سال 94 تفاهمنامه مذکور برای نخستین بار در کشور اجرایی شده است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به تشکیل کمیته‌های تخصصی و ایجاد کارگروه‌های رفع موانع در استان، خاطرنشان کرد: افزایش هیأت‌ها و مراجع حل اختلاف تعیین اتاق مشاوره روابط کار از جمله اقدام‌های دستگاه مذکور در گیلان است.

 

ایزددوست به ساخت و تحویل بیش از 10 هزار و 421 واحد مسکن مهر زیر پوشش و خانه‌دار شدن نیازمندان و واجدان شرایط توسط 135 شرکت تعاونی مسکن مهر در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: مجموع واحدهای تحویل شده و در دست ساخت 14 هزار و 500 واحد است.

 

وی با بیان اینکه 441 تعاونی از سال 92 تا 94 در گیلان تشکیل شده است، اظهار کرد: تعاونی‌های مذکور در زمینه تامین نیاز مصرف، مسکن و اعتبار، خدمات، صنعت، فرش، کشاورزی و دامپروری با عضویت 5 هزار و 506 نفر تشکیل شده و 5 هزار و 242 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.

فارس

                               

برگزاری همایش     کار شایسته                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :