موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بیمه ایران

a/95286 :کد

0

سهم ۴۰ درصدی بیمه ایران در گیلان

  ﺳﻪشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۹۰   
 تحلیل ایران -سهم ۴۰ درصدی بیمه ایران در گیلان

مدیرکل بیمه ایران گیلان گفت: بیمه ایران حدود ۴۰ درصد مجموع سهم بیمه‌ای در بین تمام شرکت‌های بیمه‌ای را در گیلان دارد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الله فلکیان پیش از ظهر امروز در جلسه اداره کل بیمه ایران گزارشی از عملکرد این بیمه در سال گذشته را ارائه کرد.

 

وی با بیان اینکه بیمه ایران حدود 40 درصد کل سهم بیمه‌ای را در بین تمام شرکت‌های بیمه‌ای در استان در اختیار دارد، افزود: بیمه ایران دارای بزرگ‌ترین شبکه فروش و ارائه خدمات در سراسر کشور و در گیلان است.

 

مدیرکل بیمه ایران گیلان ارائه خدمات با کیفیت بیمه‌ای به بیمه‌گذاران و زیان‌دیدگان را از وظایف مهم این شرکت عنوان کرد و گفت: شرکت‌های بزرگی مانند بنیاد شهید و امور ایثارگران، دانشگاه علوم پزشکی، دادگستری و وزارت نیرو زیرپوشش بیمه ایران هستند.

 

وی با اشاره به پرداخت خسارت بیمه ایران به حادثه‌دیدگان این بیمه، خاطرنشان کرد: سال گذشته حدود 2 هزار و 500 میلیارد ریال خسارت برای 207 هزار فقره پرونده خسارتی پرداخت شده است.

 

فلکیان بیشترین خسارت پرداختی به بیمه‌گذاران را مربوط به شخص ثالث و درمان تکمیلی دانست و اظهار کرد: سال گذشته بیش از 62 میلیارد تومان خسارت به 25 هزار فقره پرونده متشکله ثالث پرداخت شده است.

 

وی با بیان اینکه حدود 78 میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گذاران 174 هزار فقره پرونده درمانی پرداخت شده است، یادآور شد: در مدت مذکور بیش از 2 هزار و 500 میلیارد ریال برای 851 فقره بیمه‌نامه در زمینه‌های مختلف حق بیمه صادر و پرداخت شده است.

 

مدیرکل بیمه ایران صدور حق بیمه مذکور را در زمینه‌های حق بیمه‌های صادره آتش‌سوزی،‌ باربری، بدنه اتومبیل،‌ شخص ثالث، سرنشین، تمام خطر، مسئولیت،‌ عمر، حوادث، درمانی و عمر کارکنان دولت عنوان کرد.

فارس

                               

بیمه ایران     سهم بیمه‌ای                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :