موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی واحد گردشگری

a/95686 :کد

0

ایجاد واحد مستقل گردشگری در شهرداری بندر انزلی

  پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۱۳۵   
 تحلیل ایران -ایجاد واحد مستقل گردشگری در شهرداری بندر انزلی

شهردار بندر انزلی از ایجاد واحد مستقل گردشگری به دلیل تاثیر این صنعت در توسعه پایدار شهری در شهرداری این شهر خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، رضا پورشعبان صبح امروز در جریان بازدید از تاسیسات گردشگری این شهر با اشاره به ایجاد واحد مستقل گردشگری در شهرداری بندر انزلی اظهار کرد: موضوع مذکور به دلیل ضرورت امر و نگرش عمیق مدیریت شهری به صنعت گردشگری و سرمایه‌گذاری در این حوزه انجام شده است.

 

وی به نقش تاثیرگذار صنعت گردشگری در توسعه پایدار شهری اشاره کرد و افزود: واحد سرمایه‌گذاری شهرداری در صنعت گردشگری راه‌اندازی شده و تاکنون با استفاده از مشاوران توانسته هشت فرصت سرمایه‌گذاری را تهیه کند.

 

پورشعبان با بیان اینکه دو فرصت گردشگری در مراحل پایانی تبدیل به بسته سرمایه‌گذاری است، تصریح کرد: در آینده نزدیک فراخوان جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری بندر انزلی انجام می‌شود.

 

شهردار بندر انزلی از بازگشایی کوی باهنر و اتصال به کمربندی این شهر خبر داد و بیان کرد: آزادسازی بخش‌هایی از مسیر خیابان باهنر و زیرسازی و آسفالت خیابان باهنر به منظور کاهش بار ترافیکی و ایجاد راه ارتباطی با کنارگذر انجام شده است.

 

وی ادامه داد: بازگشایی مسیر مذکور برای نخستین مرتبه پس از 17 سال از آغاز عملیات احداث کمربندی بندر انزلی انجام شده و در نوروز امسال به طول هفت کیلومتر به بهره‌برداری رسیده است.

 

پورشعبان به بهره‌برداری از پل ولایت2 اشاره کرد و گفت: بهره‌برداری از پل مذکور در کنار پل قدیمی انزلی به منظور کاهش بار ترافیکی شهری با آزادسازی دو طرف مسیر پل پس از هشت سال انتظار شهروندان انجام شده است.

 

شهردار بندر انزلی با اشاره به اجرای طرح «یوترن» بلوار معلم، خاطرنشان کرد: طرح مذکور به منظور جلوگیری از تصادفات تقاطع بلوار معلم و بلوار نماز انجام شده است.

 

این مسؤول همچنین به ارتقای درآمد شهرداری انزلی اشاره کرد و یادآور شد: سال 92 بودجه شهرداری بندر انزلی 26 میلیارد تومان بود و در سال 95 این رقم به 53 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

 

پورشعبان با تأکید بر استفاده از توان مشاوران، اظهار کرد: سال 92 از خدمات مشاوره‌ای در هیچ حوزه‌ای در شهرداری بندر انزلی استفاده نمی‌شد اما اکنون از خدمات مشاوره‌ای در حوزه‌های مختلف بهره‌مند هستیم.

 

شهردار بندر انزلی به مشاوران حقوقی این شهرداری اشاره کرد و افزود: مشاور طرح اصلاح هندسی ـ ترافیکی و طرح جامع ترافیکی شهر و همچنین مشاور طرح آب‌های سطحی با شهرداری بندر انزلی همکاری می‌کنند.

فارس

                               

واحد گردشگری     بندر انزلی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :