موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تجلیل از جانبازان

a/96042 :کد

0

تجلیل از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس در آستارا

  شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۹
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -تجلیل از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس در آستارا

جانبازان هشت سال دفاع مقدس در آستارا مورد تجلیل مسؤولان این شهرستان قرار گرفتند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان صبح امروز در جریان دیدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: ایثارگری عنایت خداوند نسبت به بندگان خاص بوده و بدون تردید این توفیق شامل حال هر کسی نمی‌شود.

 

حجت‌الاسلام اصغر ابراهیمی، جانبازان را نماد پایداری، استقامت و حافظ کیان اسلام و آرمان‌های امام راحل دانست و افزود: جانبازان با عشق به اسلام و تبعیت از فرامین امام(ره) در مقابل هجمه دشمن ایستادگی کردند تا آسیبی به اعتبار و ارزش کشور وارد نشود.

 

وی جانبازان را سرمایه‌های ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواند و تصریح کرد: جانبازان شهیدان زنده‌ای هستند که با خون و جان خود و اهتزاز درآوردن پرچم ایران بر قله‌های افتخار موجب اقتدار و امنیت کشور در دنیا و منطقه شدند.

 

این مسؤول خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را کاری ارزشمند و عبادی توصیف کرد و گفت: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران با سبک زندگی و رفتار خود در جامعه نقش تأثیرگذاری در تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دارند.

 

به گزارش فارس، در دیدار مذکور سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آستارا به همراه جمعی از کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان از فراهم بشری‌مقدم، اسفندیار منصوری و هیبت‌الله عبادی جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و از آنها تجلیل کردند.

 

شهرستان 86 هزار نفری آستارا در غربی‌ترین نقطه از گیلان قرار دارد و 160 شهید، 614 جانباز و 71 آزاده را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :