موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی خمام

a/96047 :کد

0

شهرستان شدن شهر خمام در انتظار تدبیر دولت است

  شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -شهرستان شدن شهر خمام در انتظار تدبیر دولت است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر خمام گفت: شهرستان شدن شهر خمام همچنان در انتظار تدبیر دولت است.

جلیل غیاثی امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به اینکه در این شهر توسط شهردار و شورای اسلامی طرح‌های خوبی اجرا شده است، اظهار کرد: طرح‌هایی نیز در دستور کار است.

 

وی آسفالت 50 هزار متر معابر شهری، احداث بخشی از پارک هفت ساله کشاورز خمام و ... را از جمله اقدام‌های شورا در یک سال اخیر عنوان کرد.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر خمام با اشاره به اینکه بخشی از پارک مذکور احداث شده است، تصریح کرد: فاز دوم این طرح تا 6 ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی فضا سازی تقاطع غیر همسطح شهر خمام را از دیگر اقدام‌ها ذکر کرد و گفت: بیش از 4 هزار متر فضای سبز ایجاد کردیم و مقرر شده یک برج نوری در هفته جاری در محل مذکور تعبیه شود.

 

غیاثی تجلیل از پاکبان شهر خمام، لوله گذاری بیش از یک‌هزار متر به صورت علمی و مطالعه شده در شهر خمام را از جمله برنامه‌های شورای این شهر برشمرد و یادآور شد: یکی از خیابان‌های شهر خمام در طرح هادی قرار داشت و اکنون بازگشایی شده و لوله‌گذاری در آن به اتمام رسیده و شن‌ریزی اولیه انجام شده و عبور و مرور در حال انجام بوده اما هنوز آسفالت نشده است.

 

وی یکی از دغدغه‌های اصلی مردم خمام را داشتن آسفالت خوب دانست و خاطرنشان کرد: از زمان فعالیت شورای چهارم بیش از 150 هزار متر آسفالت شهری انجام شد.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر خمام  با بیان اینکه بسیاری از مناطق در این شهر نیازمند آسفالت و ترمیم است، یادآور شد: امیدواریم اگر آسفالت 30 درصد از کوچه‌ها و خیابان‌های شهر خمام را در مدت چهار سال به سرانجام برسانیم کاری بزرگی بوده زیرا این اقدام بسیار وسیع و گسترده است.

 

وی شهرستان شدن خمام را همچنان یکی از خواسته‌های مهم مردم و مسؤولان این شهر عنوان کرد و متذکر شد: بنده به عنوان نماینده مردم شهر خمام از نمایندگان مجلس و مسؤولان استانی و کشوری می‌خواهم به خمام توجه کنند.

 

غیاثی با بیان اینکه خمام در انتظار تدبیر رئیس جمهور برای شهرستان شدن است، یادآور شد: مردم خمام به تدبیر آقای روحانی امید دارند و امیدواریم با بررسی جوانب، هر چه سریع‌تر دولت شهرستان شدن خمام را به مردم این شهر هدیه کند تا برگ زرینی دیگر در کارنامه دولت تدبیر و امید ثبت شود.

فارس

                               

شهرستان شدن     خمام     تدبیر دولت            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :