موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تصادف

a/96049 :کد

0

کشته‌شدن ۸ نفر در جاده‌های گیلان

  شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۱۲۵   
 تحلیل ایران -کشته‌شدن ۸ نفر در جاده‌های گیلان

فرمانده پلیس‌راه گیلان از ترافیک سنگین غیرقابل پیش‌بینی به دلیل شرایط جوی استان مازندران و خروج مسافران به مقصد از طریق استان در آزادراه رشت ـ قزوین خبر داد.

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به بارندگی در جاده‌های گیلان اظهار کرد: بارندگی موجب لغزندگی سطح جاده‌ها، کاهش دید رانندگان و آبگرفتگی معابر شده است.

 

وی بر دقت رانندگان هنگام رانندگی به دلیل بارندگی و لغزندگی سطح جاده‌ها تأکید کرد و افزود: بی‌توجهی به موضوع مذکور می‌تواند حوادث رانندگی را به‌دنبال داشته باشد.

 

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه شرایط جوی در استان‌های مازندران و گلستان سبب خروج مسافران از طریق این استان شده است، تصریح کرد: جاده‌های گیلان به‌شدت پر ترافیک است.

 

رستگار از ترافیک بسیار سنگین محور رشت ـ قزوین از عصر روز جمعه تا ساعت یک بامداد امروز خبر داد و بیان کرد: ایام نوروز و اواخر شهریور ماه ترافیک مذکور را در جاده‌های گیلان شاهد هستیم و به عبارتی ترافیک سنگین موجود غیرقابل پیش‌بینی بود.

 

وی، خواستار رانندگی با حوصله و پرهیز از حرکات‌های مخاطره‌آمیز توسط رانندگان شد و گفت: خروج مسافران استان مازندران از مسیر گیلان به‌ویژه آزادراه رشت ـ قزوین همچنان ادامه دارد.

 

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به وجود خودروهای بسیار در جاده‌های استان، خاطرنشان کرد: رانندگان با صبر و حوصله با ماموران پلیس راه همکاری داشته باشند تا ترافیک موجود مدیریت شود و مسافران با سلامت گیلان را ترک کنند.

 

رستگار به ترافیک نیمه‌سنگین در محور آستارا ـ اردبیل اشاره کرد و یادآور شد: رانندگان با توجه به شرایط کوهستانی و دوطرفه بودن مسیر مذکور دقت لازم را داشته باشند و از سبقت و تجاوز به چپ پرهیز کنند تا حادثه‌ای ایجاد نشود.

 

وی با بیان اینکه روز جمعه بسیار پر حادثه بود، اظهار کرد: روز گذشته تعداد هشت نفر در حوادث رانندگی جان خود را در جاده‌های گیلان از دست دادند ضمن اینکه تعداد بسیاری از حادثه‌دیدگان مسافر بودند.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :