موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی توقیف محموله

a/96277 :کد

0

توقیف محموله ۱۵۸ میلیون ریالی داروهای غیرمجاز دامی در آستارا

  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۹۰   
 تحلیل ایران -توقیف محموله ۱۵۸ میلیون ریالی داروهای غیرمجاز دامی در آستارا

رئیس شبکه دامپزشکی آستارا گفت: یک محموله داروهای غیرمجاز دامی به ارزش ۱۵۸ میلیون ریال در محور مواصلاتی سه‌راه قلعه آستارا کشف و توقیف شد.

 

بهرام پورضرب پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به جزئیات توقیف یک محموله داروی غیرمجاز دامی در این شهرستان، اظهار کرد: کارشناسان و ماموران شبکه دامپزشکی آستارا در محور مواصلاتی ایست بازرسی سه‌راه قلعه به یک دستگاه وانت بار زامیاد مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

 

وی با بیان اینکه این اقدام با همکاری ماموران مستقر در سه راه قلعه صورت گرفت، افزود: در بازرسی از خودوری مذکور در مجموع 39 قلم داروی دامی غیرمجاز ِخارج از نظارت شبکه و فاقد هرگونه مجوز دامپزشکی کشف و ضبط شد.

 

رئیس شبکه دامپزشکی آستارا ارزش ریالی مقدار مذکور داروی دامی غیرمجاز کشف شده را 158 میلیون ریال برآورد کرد و ادامه داد: در این راستا یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی و قانونی معرفی شد.

 

وی با اشاره به اینکه محموله غیرمجاز دارویی مذکور برای توزیع و مصرف در داروخانه‌های دامی صومعه‌سرا در حال حرکت بود، یادآور شد: برای حمل و توزیع هرگونه دارو و محموله‌های مرتبط با دامپزشکی باید پروانه حمل بهداشتی داشت و محموله با ماشین‌های ویژه دارو حمل شود.

فارس

 

                               

توقیف محموله     داروهای غیرمجاز                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :