موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اجرای طرح

a/96638 :کد

0

اجرای طرح دهه ولایت علوی در ماسال

  ﺳﻪشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۱۰۶   
 تحلیل ایران -اجرای طرح دهه ولایت علوی در ماسال

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماسال از اجرای طرح «ولایت علوی اکمال دین» از عید قربان تا غدیر در این شهرستان خبر داد.

حمید رحیمی امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به برگزاری برنامه‌های اوقاف در این شهرستان اظهار کرد: در طول سال 13 طرح توسط اوقاف اجرا می‌شود که از جمله آنها آرامش بهاری، نشاط معنوی و... است.

 

وی با بیان اینکه هر سال روحانیونی از قم به شهرستان‌ها اعزام می‌شوند، تصریح کرد: طرح‌های مذکور با کمک روحانیون مبلغ در حوزه‌های مختلف مشاوره وقف، مشاوره کودک، خانواده و احکام در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماسال ادامه داد: طرح نشاط معنوی از 23 خرداد ماه امسال آغاز شده و تا 15 شهریور ادامه داشته است.

 

وی از اجرای طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی در ماسال خبر داد و افزود: این طرح از عید قربان آغاز شده و تا عید غدیر خم با اجرای برنامه‌های متنوع ادامه می‌یابد.

 

رحیمی با بیان اینکه برای ماه محرم طرح بصیرت عاشورایی در دستور کار است، تصریح کرد: در این طرح روحانیونی از قم به استان و شهرستان‌ها اعزام می‌شوند و برنامه‌های عزاداری، شیرخوارگان حسینی، نشست‌های صنفی با موضوع بانوان ولایی برگزار می‌شود.

 

وی اواخر ماه را صفر به نام هفت وقف عنوان کرد و یادآور شد: در هفته وقف تلاش ما بیشتر بوده و برنامه‌ها نمود بیشتری پیدا می‌کند ضمن اینکه طرح ایام فاطمیه نیز در ایام فاطمیه اجرا می‌شود.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماسال به میزبانی امسال گیلان از مسابقات قرآن کشوری اشاره کرد و گفت: امسال سی و نهمین دوره مسابقات کشوری قرآن از 25 مهر تا 7 آبان ماه در زیباکنار برگزار می‌شود.

 

شهرستان ماسال در 45 کیلومتری غرب گیلان واقع شده و دارای 12بقعه و 78 مسجد است.

فارس

                               

اجرای طرح     دهه ولایت علوی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :