a/96658 :کد

0

اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی بندر انزلی

  ﺳﻪشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۹
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی بندر انزلی

شهردار بندر انزلی از اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی این شهر به متراژ ۲ هزار مترمربع خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، رضا پورشعبان پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های در حال احداث این شهر اظهار کرد: سال گذشته با وجود کمبود منابع مالی با توجه به ضرورت‌ها توانستیم 3 هزار و 404 متر مربع ساختمان اداری شهرداری بندر انزلی را بازسازی کنیم.

 

وی به اتمام طراحی ساختمان مرکزی آتش‌نشانی به متراژ دو هزار متر مربع اشاره کرد و افزود: برآورد مالی طرح مذکور در حال انجام است و اسناد آن به‌زودی به مناقصه می‌رود.

 

شهردار بندر انزلی در ادامه با بیان اینکه استفاده از نقطه نظر نخبگان از برنامه‌های این شهرداری است، تصریح کرد: کارگروه‌های تخصصی و اجرایی برنامه‌های فرهنگی در شهرداری بندر انزلی تشکیل شده است.

 

پورشعبان از تشکیل دفتر مطالعات راهبردی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر انزلی با تصویب اعضای شورای این شهر خبر داد و بیان کرد: دفتر مذکور مرکزی برای تصمیم‌گیری دانش‌بنیان است.

 

وی، راه‌اندازی دفتر مطالعات راهبردی شهرداری و شورای شهر بندر انزلی را به منظور استفاده از نقطه نظر شهروندان عنوان کرد و گفت: نقشه راه بسیاری از پروژه‌ها و طرح‌های زیربنایی و راهبردی برای توسعه پایدار شهری بندر انزلی در دفتر مطالعات راهبردی مذکور تدوین می‌شود.

 

شهردار بندر انزلی با اشاره به احداث فضای اداری مناسب در این شهرداری، خاطرنشان کرد: سال 92 سازمان‌های تاکسیرانی، اتوبوسرانی، آتش‌نشانی و شهرداری مناطق بندر انزلی ساختمان اداری مناسبی نداشتند.

 

پورشعبان به بهره‌برداری از ساختمان سازمان اتوبوسرانی بندر انزلی به متراژ 400 متر مربع در دهه فجر سال 94 اشاره کرد و یادآور شد: عملیات احداث ساختمان تاکسیرانی به متراژ 834 متر مربع در سه طبقه آغاز شده است.

 

وی با بیان اینکه عملیات احداث ساختمان آتش‌نشانی ایستگاه نواب به متراژ 800 متر مربع در سال گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: بازسازی و بهره‌برداری 200 متر مربع از ساختمان برنامه‌ریزی و مدیریت سرمایه‌گذاری شهرداری بندر انزلی آغاز شده است.

 

شهردار بندر انزلی به بازسازی و آماده بهره‌برداری کردن یک‌هزار و 200 متر مربع از ساختمان مذکور در فروردین ماه امسال اشاره کرد و افزود: به‌زودی مجموعه مدیریت شهرسازی شهرداری بندر انزلی با سیستم کامل به‌روز افتتاح می‌شود.

 

پورشعبان با اشاره به آغاز احداث ساختمان کشتی بندر انزلی، بیان کرد: زورخانه و خانه شطرنج برای نخستین بار به مساحت 800 متر مربع جنب بازار پردیس در بندر انزلی در حال احداث است.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :