موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال کودکان

a/96818 :کد

0

مسابقه فوتسال کودکان کار در ماسال برگزار می‌شود

  چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -مسابقه فوتسال کودکان کار در ماسال برگزار می‌شود

مسابقه فوتسال بین تیم‌های کودکان کار گیلان و تیم وحدت ماسال با هدف حمایت از کودکان کار در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران، مدیر عامل موسسه حمایت از کودکان کار گیلان «آوای امید» پیش از ظهر امروز در نشست این موسسه با اشاره به برگزاری مسابقه فوتسال، اظهار کرد: مسابقه فوتسال بین تیم‌های کودکان کار گیلان و تیم وحدت ماسال صبح جمعه 19 شهریور در این شهرستان برگزار می‌شود.

 

حسین احمددوست، برگزاری مسابقات دوستانه تیم فوتسال کودکان کار را با هدف جلب توجه عموم افراد جامعه به موضوع کودکان کار و حمایت از آنها عنوان کرد و گفت: امیدواریم با اینگونه برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از آسیب‌های اجتماعی که کودکان کار و به طور عام جامعه را تهدید می‌کند، پیشگیری کنیم.

 

وی با بیان اینکه با برگزاری مسابقات مذکور در صدد شناسایی کودکان کار در ماسال هستیم، خاطرنشان کرد: با چنین برنامه‌هایی کودکان کار شهرستان‌های مختلف از جمله ماسال را شناسایی و جذب می‌کنیم و آنها را مورد حمایت‌های اجتماعی و اقتصادی موسسه قرار می‌دهیم.

 

مدیر عامل موسسه حمایت از کودکان کار گیلان «آوای امید» اضافه کرد: برنامه‌های خیرخواهانه دیگری مانند مسابقه دوستانه تیم هنرمندان گیلان با قهرمانان ورزشی و کنسرت موسیقی سنتی با هدف حمایت از کودکان کار برگزار شده است.

 

وی از برگزاری مسابقات دوستانه تیم فوتسال کودکان کار با هدف جلب حمایت مردمی در شهرستان‌های مختلف گیلان خبر داد و گفت: برطرف شدن پدیده اجتماعی کودکان کار نیازمند همکاری متقابل دولت و ملت بوده و در این راستا توانمندی اقتصادی خانواده‌های این کودکان مورد توجه است.

 

احمددوست برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی و برپایی نمایشگاه کارآفرینی کودکان کار را از برنامه‌های مهم در راستای توانمندسازی خانواده‌های کودکان کار عنوان کرد.

 

وی یادآور شد: عموم افراد جامعه می‌توانند در زمینه‌های مختلف با سازمان مردم‌نهاد مذکور در راستای حمایت از این کودکان همکاری داشته باشند.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :