موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استعفاء

a/96956 :کد

0

استعفای رئیس و بازرس خانه مطبوعات گیلان

  پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۹
تعداد بازدید : ۱۲۰   
 تحلیل ایران -استعفای رئیس و بازرس خانه مطبوعات گیلان

رئیس و بازرس خانه مطبوعات گیلان استعفا کردند.

به گزارش تحلیل ایران، حسین داداشی رئیس خانه مطبوعات گیلان استعفای خود را تقدیم اعضای هیأت مدیره این خانه کرد.

 

دلیل استعفای داداشی قرار است در جلسه فوق‌العاده 20 شهریورماه جاری بیان شود ضمن اینکه امروز یکی از بازرسان خانه مطبوعات گیلان نیز استعفای خود را اعلام کرد و عضو دیگر این خانه نیز در شرف استعفا است.

 

بازرس خانه مطبوعات گیلان دلیل استعفای خود را تخلفات خارج از اساسنامه این خانه و دیدارها بدون اطلاع بازرسان خانه مطبوعات استان و دریافت هدایایی خارج از اصول این خانه عنوان کرد.

 

حسن سامری به بخشی از تخلفات هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان اشاره کرد و گفت: برگزاری مراسمی شاد و مفرح ورزشی و ... برای خبرنگاران قابل قدردانی است و اگر در چارچوب اساسنامه بود درست و دقیق‌تر برگزار می‌شد.

 

وی ادامه داد: پیش از برگزاری همایش تجلیل مذکور توسط مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان تذکر خود را در چارچوب اساسنامه نوشتم اما پاسخی ارائه نشد، اینکه چه تعداد کارت‌های هدیه 100 هزار تومانی،200 هزار تومانی، 50 هزار تومانی، سکه طلا، پلوپز و... به نام خانه مطبوعات دریافت شده است.

 

بازرس خانه مطبوعات گیلان اظهار کرد: مدیرعامل خانه مطبوعات چگونه بدون اجازه و مصوبه هیأت مدیره اقدام به برگزاری همایش مذکور و دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی کرده و اگر این هدایا به نام خانه مطبوعات و برای خبرنگاران دریافت شده چرا هدایا به افراد غیر خبرنگار داده شده است.

 

وی تصریح کرد: از زمان آغاز فعالیت خانه مطبوعات گیلان تاکنون که بیش از سه ماه می‌گذرد، 9 تذکر مکتوب به هیأت مدیره این خانه تسلیم کردم اما تاکنون پاسخی مکتوب و در چارچوب اساسنامه برای گزارش به اعضای خانه مطبوعات دریافت نکردم.

 

با استعفای دو نفر از اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان، این خانه به تعطیلی کشیده می‌شود و باید مجمع دیگری در آینده برگزار شود.

 

خانه مطبوعات گیلان دارای هفت نفر عضو و دو نفر بازرسی و در مجموع 9 نفره بوده که پنج نفر از آنها عضو هیأت مدیره هستند.

 

خانه مطبوعات گیلان در طی سال‌های گذشته تاکنون عملکرد موفقی نداشته و نتوانسته رضایت اصحاب رسانه استان را جلب کند.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :