موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آسیب‌های اجتماعی

a/97534 :کد

0

عمل به قرآن راهکار مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۷۵   
 تحلیل ایران -عمل به قرآن راهکار مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است

فرمانده انتظامی گیلان: عمل به آموزه‌های دینی و قرآنی بهترین راهکار مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است

به گزارش تحلیل ایران، سردار محمدرضا میرحیدری پیش از ظهر امروز در جلسه محفل انس با قرآن پلیس گیلان با اشاره به تاثیرگذری جلسه‌های انس با قرآن در ارتقای معنوی و سلامت کارکنان و خانواده‌ها اظهار کرد: بهره‌مندی بیشتر از جلسه‌های قرآنی حائز اهمیت است.

 

وی به ایجاد وفاق، همدلی و صمیمیت بین کارکنان در جلسه‌های قرآنی اشاره کرد و افزود: ماموریت پلیس فعالیت‌های دغدغه‌آور و آسیب‌پذیر است و با برگزاری جلسه‌ها و محفل‌های قرآنی باید روحیه معنوی کارکنان در انجام وظایف را ارتقا دهیم.

 

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس از بدنه متدین و اعتقادی برخوردار است، تصریح کرد: عنصر فعال در بدنه نیروی انتظامی فردی است که دغدغه خانواده نداشته باشد.

 

میرحیدری، نقش خانواده‌ها در برطرف کردن مشکلات و دغدغه‌های برون‌سازمانی کارکنان را ویژه خواند و بیان کرد: دشمن به‌دنبال تغییر باور و نگرش خانواده‌ها است.

 

وی به درس استکبارستیزی آموزه‌های قرآنی و هویت ایرانی اسلامی اشاره کرد و گفت: مبنای نظام اسلامی بر پایه مبارزه با استکبار استوار بوده و تمام راهبردی آن بر مبنای آموزه‌های دینی و در تضاد با منافع استکبار است.

 

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه آیه‌های قرآن باران رحمت الهی است، خاطرنشان کرد: انسان نیازمند دسترسی به معارف و علوم قرآنی است.

 

میرحیدری، همنشینی با قرآن و گوش دادن به نوای آن را سبب بالا بردن معرفت و بصیرت ذکر کرد و یادآور شد: فهم و عالم شدن به قرآن انسان را از هر گونه انحراف و ناهنجاری محفوظ کرده و از بلا و گمراهی نجات می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه عمل به آموزه‌های دینی و قرآنی بهترین راهکار مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است، تصریح کرد: قرآن باید به عنوان منشور جامع سبک زندگی در جامعه اسلامی مورد توجه باشد.

فارس

                               

آسیب‌های اجتماعی     عمل به قرآن                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :