موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سند روستایی

a/97535 :کد

0

افزایش ۱۰۰ درصدی صدور سند روستایی در گیلان

  یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -افزایش ۱۰۰ درصدی صدور سند روستایی در گیلان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از صدور ۹ هزار و ۲۱۶ سند روستایی معادل افزایش صددرصدی واگذاری سندهای روستایی در این استان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، محمد اکبرزاده پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در این شهرستان با اشاره به تامین زمین و آماده‌سازی آن اظهار کرد: تهیه گزارش‌های اقتصادی پروژه‌ها از برنامه‌های بنیاد مذکور در استان است.

 

وی به تهیه طرح و دریافت پروانه توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: پیشبرد و تکمیل پروژه‌های مسکونی در دست اجرا و واگذاری سند به متقاضیان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در حال انجام است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه واگذاری سند تک‌برگ به روستائیان در حال انجام است، تصریح کرد: تعداد 9 هزار و 216 سند مالکیت به روستائیان واگذار شده و با افزایش صددرصدی واگذاری سندهای روستایی در استان مواجه هستیم.

 

اکبرزاده از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به روستائیان خبر داد و بیان کرد: تعداد 5 هزار و 931 واحد مسکن روستایی با پرداخت تسهیلات مذکور در گیلان احداث شده است.

 

وی به سرمایه‌گذاری 415 میلیارد تومانی در بخش مسکن روستایی در گیلان اشاره کرد و گفت: 35 درصد در بخش مسکن روستایی استان رشد داریم.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به پرداخت تسهیلات در راستای احداث مکان دام و طیور برای روستائیان برای نخستین مرتبه در نظام جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: تسهیلات مذکور با همکاری جهاد کشاورزی با عنوان «معیشت» به روستائیان پرداخت می‌شود.

 

اکبرزاده، مبلغ تسهیلات پرداختی «معیشت» روستائیان را 15 میلیون تومان عنوان کرد و یادآور شد: از اردیبهشت ماه جاری پرداخت تسهیلات مذکور آغاز شده است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه تعداد 3 هزار و 216 واحد مسکن با هزینه 163 میلیارد تومان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان احداث شده است، اظهار کرد: 82 درصد در بخش مذکور نسبت به سال ماقبل آن رشد داریم.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان به اجرای 120 میلیارد تومان پروژه با 50 دستگاه ماشین‌آلات این بنیاد در استان اشاره کرد و افزود: پروژه‌های مذکور در شهرستان‌های رشت و شفت با اجرای پل آب‌نمای جیرده، «شالما»، دیواره‌سازی‌ها و ... انجام شده است.

 

اکبرزاده با اشاره به اجرای 614 میلیارد تومان پروژه توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در سال گذشته، بیان کرد: سال 94 تعداد 9 هزار و 246 پروژه توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان اجرا شده است.

فارس

                               

سند روستایی     صدور سند                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :