a/97850 :کد

0

کمک ۹۰۰ میلیون ریالی خیران به کودکان بی‌سرپرست آستارا

  ﺳﻪشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۶
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -کمک ۹۰۰ میلیون ریالی خیران به کودکان بی‌سرپرست آستارا

مدیر کمیته امداد امام خمینی آستارا از کمک ۹۰۰ میلیون ریالی به کودکان بی‌سرپرست و نیازمند زیر پوشش این نهاد توسط حامیان و خیران خبر داد.

رحمت‌الله رجبی امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران فقر را ناشی از وضعیت اقتصادی و آسیب‌های حاصله از آن دانست و اظهار کرد: فقر یکی از بارزترین موانع رشد فرد، خانواده و جامعه محسوب می‌شود.

 

وی توجه به کودکان بی‌سرپرست را از اولویت کاری کمیته امداد امام دانست و افزود: در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین از ایتام حمایت می‌شود.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی آستارا در تشریح طرح محسنین، گفت: افراد زیرپوشش طرح محسنین کودکانی هستند که پدر و مادر آنها به خاطر از کار افتادگی و کهولت سن توانایی تأمین مخارج زندگی را ندارند.

 

وی با بیان اینکه کمک‌های خیران در قالب طرح محسنین به دو صورت نقدی و غیرنقدی انجام می‌شود افزود: اکنون 160 حامی در این شهرستان 139 نفر را در قالب طرح مذکور زیرپوشش حمایت مالی قرار داده‌اند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی آستارا به اجرای طرح اکرام ایتام اشاره کرد و گفت: در این طرح 183 نفر از کودکان یتیم و بی‌سرپرست آستارا توسط 650 حامی و خیر مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

 

وی در تشریح آمار مربوط به کمک‌های خیران و حامیان در قالب طرح‌های محسنین و اکرام ایتام، خاطرنشان کرد: از آغاز سال 95 تا به امروز بالغ بر 900 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی در شهرستان توسط خیران جذب و بین خانواده‌های مددجو توزیع شده است.

 

رجبی با بیان اینکه خداوند درهای بهشت را به روی نیکوکاران و کسانی که دلسوز یتیمان هستند می‌گشاید، یادآور شد: از خیران و نیکوکاران دعوت می‌شود با مراجعه به دفاتر کمیته امداد ما را در انجام کار خیر و خداپسند یاری دهند.

فارس

                               

کودکان بی سرپرست     آستارا                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :