موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سرمایه گذاری

a/97852 :کد

0

افزایش ۱۵۶ درصدی سرمایه‌گذاری در آستانه‌اشرفیه

  ﺳﻪشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -افزایش ۱۵۶ درصدی سرمایه‌گذاری در آستانه‌اشرفیه

فرماندار آستانه‌اشرفیه از افزایش ۱۵۶ درصدی سرمایه‌گذاری توسط بخش‌خصوصی در این شهرستان خبر داد.

رحیم حیدری امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران اشاره به اینکه در هفته دولت امسال بالغ بر 47 میلیارد تومان طرح در این شهرستان به بهره‌برداری رسید، اظهار کرد: این مبلغ 109 طرح را شامل می‌شود.

 

وی تعریض و توسعه جاده بندر کیاشهر به آستانه‌اشرفیه، آبرسانی، اصلاح خطوط برق را از جمله طرح‌ها عنوان کرد و افزود: کارخانه تولید مقوا و سیلوهای مربوط به برنج و برنج‌کوبی و... توسط بخش خصوصی افتتاح شده است.

 

فرماندار آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه در این شهرستان فضای حمایت از سرمایه‌گذار وجود دارد، افزود: تاکنون بخش‌خصوصی 156 درصد افزایش سرمایه‌گذاری در شهرستان داشته است.

 

وی ادامه داد: با اقدام‌های صورت گرفته امیدواریم در دهه فجر امسال یا هفته دولت سال آینده شاهد رشد و جهش خوب در زمینه سرمایه‌گذاری باشیم.

 

حیدری آستانه‌اشرفیه را چهارمین شهر مذهبی کشور نامید و تصریح کرد: این امر به دلیل مرقد مطهر آقا سیدجلال‌الدین اشرف برادر گرامی امام رضا(ع) است.

 

وی با بیان اینکه زمینه برای سرمایه‌گذاری بخش‌خصوصی در آستانه‌اشرفیه فراهم است، خاطرنشان کرد: بخشی از سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در زمینه ساخت مکان‌های استقرار برای مسافران و گردشگران در ماه‌های آینده کلنگ‌زنی می‌شود.

 

فرماندار آستانه‌اشرفیه این شهرستان را در زمینه گردشگری مذهبی، کشاورزی، صنعتی و... پیشگام دانست و تصریح کرد: آستانه‌اشرفیه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

وی یادآور شد: برای حضور سرمایه‌گذاران در شهرستان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و در این مسیر در حال پیشرفت هستیم و امیدواریم به موفقیت‌های بهتری دست یابیم.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :