موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی محموله شیر خشک

a/97893 :کد

0

صادرات پنجمین محموله شیر خشک از مرز آستارا به روسیه

  ﺳﻪشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۷
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -صادرات پنجمین محموله شیر خشک از مرز آستارا به روسیه

پنجمین محموله شیر خشک از مرز آستارا به روسیه صادر شد.

به گزارش تحلیل ایران، پنجمین محموله شیر خشک به وزن 40 تن و ارزش 73 هزار و 600 دلار صبح امروز از مرز زمینی گمرک آستارا با نظارت شبکه دامپزشکی این شهرستان به مقصد روسیه صادر شد.

 

رئیس شبکه دامپزشکی آستارا در جریان صادرات فرآورده‌های دامی از مرز زمینی این شهرستان، اظهار کرد: سازمان دامپزشکی به غیر از پیشگیری و کنترل بیماری‌های واگیردار و قرنطینه دام بر امر صادرات و واردات فرآورده‌های دامی نظارت می‌کند.

 

بهرام پورضرب به صادرات 40 تن شیرخشک پاستوریزه به ارزش 73 هزار و 600 دلار اشاره کرد و افزود: این پنجمین محموله صادراتی شیر خشک است که از مرز زمینی گمرک آستارا به مقصد کشور روسیه صادر می‌شود.

 

به گفته وی، تمام مجوزهای لازم شیرخشک صادراتی توسط اداره کل دامپزشکی مازندران اخذ شده و با نظارت شبکه دامپزشکی آستارا به خارج از کشور صادر می‌شود.

 

این مسؤول در ادامه افزود: از آغاز سال جاری 200 تن شیر خشک در چهار مرحله به ارزش 294 هزار و 400 دلار از مرز زمینی گمرک آستارا به مقصد روسیه صادر شده بود که امروز پنجمین محوله آن صادر می‌شود.

 

رئیس شبکه دامپزشکی آستارا پذیرش فرآورده‌های دام و طیور ایران در کشورهای دیگر منوط به داشتن گواهی معتبر از دامپزشکی دانست.

 

وی خاطرنشان کرد: تمام محموله‌های صادراتی در سامانه یکپارچه قرنطینه دامی سازمان دامپزشکی به صورت به‌لحظه ثبت می‌شود.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :