موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مسافر تابستانی

a/97900 :کد

0

اقامت ۲.۵ مسافر تابستانی در رودسر

  ﺳﻪشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -اقامت ۲.۵ مسافر تابستانی در رودسر

فرماندار رودسر از اقامت ۲.۵ میلیون مسافر تابستانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، امیر جانبازی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی این شهرستان با اشاره به 45 کیلومتر نوار ساحلی در رودسر، اظهار کرد: سه طرح سالم‌سازی دریا در رودسر، کلاچای و چابکسر در تعطیلات تابستان فعالیت می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه در طرح‌های ساحلی 46 ناجی غریق به‌کارگیری شده است، افزود: در طرح‌های سالم سازی غریق نداشتیم.

 

فرماندار رودسر از وجود 13 منطقه خطرآفرین با 17 ایستگاه در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: تعداد 86 ناجی غریق در این مراکز مشغول فعالیت هستند.

 

وی با بیان اینکه غرق شدن تعداد هفت نفر در خارج از طرح سالم‌سازی اتفاق افتاده است، گفت: تاکنون 100 نفر خارج از طرح و 5 نفر داخل طرح سالم‌سازی از غرق شدن نجات یافتند. 

 

جانبازی دایر شدن غرفه‌های صنایع‌دستی در داخل طرح‌های سالم‌سازی دریا را از امکانات طرح‌ها عنوان کرد و یادآور شد: تعداد دو دستگاه جت‌اسکی، قایق بادی و موتورسیکلت در اختیار ناجیان برای گشت‌زنی و امنیت سواحل قرار گرفته است.

 

وی برگزاری پنج جلسه ستاد ساماندهی سواحل، هفت مورد بازدید توسط تیم سواحل ساماندهی و سه مورد بازدید با حضور بازرسان کشوری از سواحل رودسر را جزو اقدام‌ها عنوان کرد.

 

فرماندار رودسر از ورود روزافزون مسافران و گردشگران به این شهرستان خبر داد و یادآور شد: تاکنون 2.5 میلیون نفر مسافر در این شهرستان حضور یافتند و اقامت کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته هیچ مشکل امنیتی در رودسر وجود ندارد و تلاش و همکاری دستگاه‌های انتظامی و امنیتی و اعضای شورای تأمین شهرستان قابل قدردانی است.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :