موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تجهیز شالیزارها

a/98040 :کد

0

تجهیز ۷۵۸ هکتار از شالیزارهای بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه

  چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -تجهیز ۷۵۸ هکتار از شالیزارهای بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه از تجهیز و نوسازی ۷۸۵ هکتار از اراضی شالیزارهای این بخش خبر داد.

محمد حسن‌خواه امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به نوسازی اراضی شالیزاری بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: تاکنون حدود 785هکتار از اراضی شالیزاری بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه با بالغ بر 4 میلیارد و 700میلیون تومان تجهیز و نوسازی شده است.

 

وی با اشاره به اینکه در هفته دولت امسال تمام روستاهای بخش مرکزی شهرستان از آب شرب سالم برخوردار شدند، افزود: با افتتاح 11پروژه گازرسانی، بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه به بخش سبز تبدیل شد یعنی تمام روستاهای این بخش از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

 

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه آبرسانی به روستاهای این بخش در قالب BOT را از دیگر اقدام‌ها عنوان کرد و گفت: در بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه 57 دهیاری و بیش از 210شورای اسلامی روستا وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه از وجود دهیاران در انتخابات شوراها استفاده می‌شود، تصریح کرد: از اکنون تمام دهیاران برای انتخابات آینده آماده و تذکرات و جلسات متعدد با آنها برگزار شده تا انتخابات همزمان ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا مطلوب‌تر برگزار شود.

 

حسن‌خواه گفت: با توجه به همدلی که در آستانه‌اشرفیه وجود دارد، امسال با لایروبی 137 کیلومتر از انهار شهرستان در بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه با همت آب منطقه‌ای، دهیاران و بخش خصوصی، سال زراعی بسیار خوبی را گذراندیم.

 

وی با اشاره به اینکه امسال کمترین مشکل را در بخش آب کشاورزی داشتیم، یادآور شد: با توجه به اقدام‌های خوبی که انجام شد عملیات‌های بعدی ما در این حوزه پس از هفته دولت آغاز شده است.

 

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه خاطرنشان کرد: بهره‌داری‌های بزرگ از طرح‌ها و برطرف کردن مشکلات را مدیون رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و برنامه‌ریزی‌های مدون دولت تدبیر و امید هستیم.

 

بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه 10هزار خانوار و بالغ بر 31 هزار و 500 نفر را در خود جای داده است.

فارس

                               

آستانه اشرفیه     تجهیز شالیزارها                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :