a/98258 :کد

0

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور قزوین ـ رشت

  پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور قزوین ـ رشت

فرمانده پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی و ممنوعیت عبور انواع کامیون و تریلر از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه ۲۶ شهریور ماه جاری در محور قزوین ـ رشت خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، مهیار رستگار پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی این شهرستان با اشاره به تصاویر نظارتی پلیس راه از جاده‌های گیلان اظهار کرد: ترافیک در تمام محورهای ارتباطی استان به صورت عادی و روان است و مشکل و محدودیت ترافیکی نداریم.

 

وی بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان تأکید کرد و افزود: رانندگان با رعایت مقررات می‌توانند تردد ایمنی در جاده‌های گیلان داشته باشند.

 

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه به روزهای پایانی تعطیلات تابستانی نزدیک می‌شویم، تصریح کرد: پلیس راه استان به منظور ایجاد کشش ترافیکی بیشتر برای فردا روز جمعه محدودیت ترافیکی در محور رشت ـ قزوین اعمال کرده است.

 

رستگار، اعمال محدودیت ترافیکی در محور قزوین ـ رشت را از ساعت 13 تا 24 روز جمعه خواند و بیان کرد: تردد انواع کامیون و تریلر در محور جاده قدیم رشت ـ قزوین و مسیر بالعکس ممنوع است و رانندگان این خودروها اجازه تردد در این محور را ندارند.

 

وی به نبود محور جایگزین برای تردد کامیون‌ها و تریلرها در مسیر قزوین ـ رشت اشاره کرد و گفت: رانندگانی که در بخش حمل و نقل بار فعالیت می‌کنند به ساعت‌های محدودیت ترافیکی در محور مذکور توجه داشته باشند.

 

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه در ابتدای مسیرهای رشت به رودبار و قزوین به رشت محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود، خاطرنشان کرد: پلیس راه اجازه تردد به وسایل نقلیه مذکور را نمی‌دهد و رانندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند تا بتوانیم خدمات بهتری به مسافران ارائه کنیم.

 

رستگار یادآور شد: ممکن است ساعت محدودیت ترافیکی در محور قزوین ـ رشت براساس شرایط ترافیکی کمتر یا بیشتر شود و این امر اطلاع‌رسانی می‌شود.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :