موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جشن عاطفه ها

a/98599 :کد

0

جمع‌آوری بیش از ۳۴۶ میلیون ریال کمک‌های مردم رودسر

  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۹
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -جمع‌آوری بیش از ۳۴۶ میلیون ریال کمک‌های مردم رودسر

رئیس کمیته امداد امام خمینی رودسر از جمع‌آوری ۳۴۶ میلیون و ۳۶۶ هزار ریال کمک‌های مردمی این شهرستان در جشن عاطفه‌ها خبر داد.

عباس رضوی امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها فرصت مناسبی برای عشق‌ورزی و مهربانی به همنوعان نیازمند است.

 

وی از جمع‌آوری 346 میلیون و 366 هزار ریال کمک‌های مردم نیکوکار رودسر در جشن عاطفه‌های امسال خبر داد و افزود: از این میزان بالغ بر 200 میلیون ریال کمک نقدی و 137 میلیون ریال کمک غیرنقدی بوده است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی رودسر با اشاره به اینکه کمک‌های مورد نظر در چهار ایستگاه ثابت، دفاتر امداد، حامیان، خیران، اداره‌ها و صنوف جمع‌آوری شده است، گفت: جشن عاطفه‌ها در راستای ترویج سنت انفاق، احسان و نوع‌دوستی در جامعه برگزار شد.

 

به گفته وی، 530 دانش‌آموز و 156 دانشجو زیرپوشش کمیته امداد رودسر بوده که از کمک‌های انسان‌دوستانه خیران بهره‌مند می‌شوند.

 

رضوی با بیان اینکه کمک به نیازمندان در آموزه‌های دین مبین اسلام مورد تأکید است، بیان کرد: حمایت از دانش‌آموزان بی‌بضاعت برای حضور بهتر آنها در جامعه می‌تواند به توسعه و پیشرفت کشور در آینده موثر باشد.

 

وی درباره تداوم زمان برگزاری جشن عاطفه‌ها، خاطرنشان کرد: جشن عاطفه‌ها تا 10 مهر ماه جاری با زنگ عاطفه‌ها در مدارس و مشارکت آموزش و پرورش ادامه دارد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی رودسر به مددجویان زیرپوشش این نهاد اشاره کرد و یادآور شد: بالغ بر 7 هزار خانواده رودسری زیر پوشش کمیته امداد هستند.

فارس

                               

جشن عاطفه‌ها     کمیته امداد     رودسر            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :