موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تجلیل

a/98612 :کد

0

تجلیل ۹۳ خانواده شهید و ایثارگر آستارا در قالب طرح سپاس

  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۶
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -تجلیل ۹۳ خانواده شهید و ایثارگر آستارا در قالب طرح سپاس

سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آستارا گفت: ۹۳ خانواده شهید، ایثارگر و جانباز در قالب طرح «سپاس» طی یک ماه اخیر توسط مسؤولان این شهرستان تجلیل شدند.

 

حجت‌الاسلام اصغر ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران ضرورت اجرای صحیح و دقیق طرح سپاس در این شهرستان را مورد تأکید قرار داد.

 

وی اظهار کرد: مسؤولان دستگاه‌های لشکری و کشوری آستارا در قالب طرح سپاس به ‌صورت منظم از خانواده‌های معظم شهدا سرکشی کرده و با آنها دیدار می‌کنند.

 

سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آستارا طرح «سپاس» را نشأت گرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و ادامه داد: تکریم و تجلیل از خانواده شهدا مهم‌ترین هدف اجرای طرح سپاس است.

 

وی تصریح کرد: تمام دستگاه‌های مربوطه آستارا باید نسبت به اجرای صحیح طرح تکریم خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در زمان‌بندی‌های مشخص، حساس و فعال باشند.

 

ابراهیمی با بیان اینکه با بسیج شدن تمام مدیران شهرستانی برای انجام طرح سپاس خاطره خوشی در اذهان خانواده‌های ایثارگران نقش می‌بندد، خاطرنشان کرد: در آستارا 49 دستگاه دولتی و غیردولتی در راستای فرمایش‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای طرح سپاس اعلام آمادگی کرده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه در یک ماه اخیر از 93 خانواده شهید، ایثارگر و جانباز در قالب طرح سپاس دیدار به ‌عمل آمده است، یادآور شد: این دیدارها به‌ صورت مستمر تا پایان سال ادامه دارد.

 

به گفته سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آستارا، برای هر کدام از دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در طول روز سه دیدار پیش‌بینی شده است.

 

شهرستان 86 هزار نفری آستارا در غربی‌ترین نقطه گیلان قرار دارد و 160 شهید، 614 جانباز و 71 آزاده را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :