موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی مجمع خیران سلامت

a/98645 :کد

0

ضرورت تشکیل مجمع خیران سلامت در رودسر

  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۲
تعداد بازدید : ۲۹   
 تحلیل ایران -ضرورت تشکیل مجمع خیران سلامت در رودسر

امام جمعه رودسر بر ضرورت تشکیل مجمع خیران سلامت در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام تقی روحانی پیش از ظهر امروز در مراسم معرفی رئیس جدید بیمارستان شهید انصاری این شهرستان اظهار کرد: اجرای طرح سلامت به عنوان کارنامه درخشان دولت خدمتگزار است.

 

وی اظهار کرد: زمانی در کشورمان از پزشکان هندی و پاکستانی برای مداوای بیماران استفاده می‌کردیم اما امروز توانستیم با پرورش نیروهای متخصص به خودکفایی برسیم.

 

امام جمعه رودسر تشکیل مجمع خیران سلامت در این شهرستان را مورد تأکید قرار داد و گفت: تشکیل این مجمع در ساماندهی خیران برای سوق دادن آنها در حوزه‌های مختلف موثر است.

 

فرماندار رودسر نیز در مراسم معارفه رئیس بیمارستان شهید انصاری رودسر اظهار کرد: یکی از اقدام‌های خوب و تاثیرگذار دولت تدبیر و امید ارتقای نظام سلامت و امور بهداشتی کشور است.

 

امیر جانبازی با اشاره به اینکه طرح نظام سلامت در شهرستان به خوبی در حال پیگیری است، افزود: با بهبود وضعیت اداری، پرسنلی و فیزیکی مجموعه بهداشت ما شاهد بهبود وضعیت سلامت و بهداشت رودسر هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه هزینه‌های بیمارستانی برای روستایی 3 درصد و شهری 5 درصد است، تصریح کرد: ظرفیت مشارکت خیران در رودسر مطلوب بوده و این امر مسؤولیت ما را برای حفظ خیران بیشتر می‌کند. 

 

در مراسم مذکور امیرحسین باقرزاده به عنوان رئیس بیمارستان شهید انصاری رودسر معارفه از تلاش و جلال همرنگ رئیس سابق این بیمارستان قدردانی شد.

فارس

                               

مجمع خیران سلامت     رودسر                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :