موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پل ورودی فومن

a/98799 :کد

0

برداشتن پل ورودی فومن مردم را خوشحال می‌کند

  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۲
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -برداشتن پل ورودی فومن مردم را خوشحال می‌کند

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، اصلاح و اتمام پل ورودی فومن را یک ضرورت خواند و گفت: برداشتن پل ورودی فومن مردم را بسیار خوشحال می‌کند.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام مهدی افتخاری شنبه‌شب در جلسه مجمع نمایندگان گیلان با مدیران شورای حمل و نقل استان با قدردانی از تلاش حسین چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان اظهار کرد: اداره کل مذکور رتبه نخست کشوری را کسب کرده است.

 

وی در ادامه به آمادگی استقرار اداره هواشناسی در فومن و شهر اشاره کرد و افزود: آب بسیاری در رودخانه‌های شهرستان‌های مذکور جاری است اما هدر می‌رود.

 

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گیلان نیازمند نهضت بزرگ آسفالت است، تصریح کرد: اگر ماده «ق» مانند شرکت گاز در اداره راه و شهرسازی داشتیم می‌توانستیم امر مذکور را محقق کنیم.

 

افتخاری همچنین با تأکید بر اینکه اتمام پل ورودی فومن برای مردم این شهر ضرورت است، بیان کرد: قرار نیست قصور مسؤولان را به مردم وارد کنیم و آنها را رنج دهیم.

 

وی، خواستار اصلاح پل ورودی شهر فومن شد و تصریح کرد: اگر پل ورودی فومن برداشته شود مردم بسیار خوشحال می‌شوند.

 

*به عملکرد منطقه آزاد انزلی اعتراض داریم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه مذکور به فعالیت منطقه آزاد انزلی اشاره کرد و گفت: به عملکرد منطقه مذکور اعتراض داریم.

 

محمدصادق حسنی، منطقه آزاد انزلی را تنها محلی برای تفریح در روزهای تعطیل عنوان کرد و افزود: تعدادی فروشگاه در منطقه مذکور فعال است.

 

وی با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی فرصت بسیار طلایی محسوب می‌شود، بیان کرد: استفاده بهینه از منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی نمی‌شود.

 

نماینده مردم رشت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: استفاده از امکانات منطقه آزاد انزلی به منظور ارتقای ماشین‌آلات و تجهیزات راه و شهرسازی گیلان مهم است.

فارس

                               

پل ورودی فومن     برداشتن پل                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :