a/98811 :کد

0

برگزاری دوره‌های برنامه‌نویسی امن در مراکز آپای کشور

  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -برگزاری دوره‌های برنامه‌نویسی امن در مراکز آپای کشور

معاون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات از برنامه‌ریزی به منظور برگزاری دوره‌های برنامه‌نویسی امن در مراکز آپا در آینده نزدیک در کشور خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، سید هادی سجادی صبح امروز در جریان بازدید از مرکز آپای دانشگاه گیلان با تأکید بر ارتقای ضریب امنیت در حوزه سایبری اظهار کرد: برگزاری دوره‌های ضریب امنیت در حوزه مذکور در افزایش آگاهی کاربران تأثیرگذار است.

 

وی، یکی از اهداف سازمان فناوری اطلاعات را استفاده از مراکز آپا به منظور ارتقای ضریب امنیت در حوزه سایبری عنوان کرد و افزود: ایجاد ظرفیت در حوزه مذکور مهم است ضمن اینکه به ارتقای امنیت و توسعه آن بین نیروی انسانی نیاز داریم.

 

معاون امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات از همکاری دو هزار نفر دانشجو در مراکز آپا در کشور خبر داد و بیان کرد: با توجه به تعداد و جذب بیشتر دانشجویان می‌توانیم شاهد آگاهی‌رسانی به‌روز، پشتیبانی و همچنین امداد در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات باشیم.

 

سجادی با بیان اینکه شناخت آسیب‌ها، ارائه توصیه‌ها و هشدارهای امنیتی در حوزه سایبری مهم است، تصریح کرد: برگزاری دوره‌های برنامه‌نویسی امن نسبت به ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره مفید در برقراری امنیت در حوزه رایانه بسیار تاثیرگذار است.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :