موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کلاس های کانون

a/98844 :کد

0

افزایش استقبال کودکان آستارایی از کلاس‌های اوقات فراغت کانون

  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -افزایش استقبال کودکان آستارایی از کلاس‌های اوقات فراغت کانون

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا از افزایش ۶۰ درصدی استقبال این قشر از کلاس‌های اوقات فراغت کانون خبر داد.

صابر فرضی‌زاد امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان همواره در طول فصل تابستان برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان کلاس‌ها و برنامه‌های متنوعی را در دستور کار خود دارد.

 

وی با بیان اینکه از آغاز طرح اوقات فراغت در کانون، استقبال کودکان و نوجوانان از کلاس‌های مذکور 60 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش داشته است، افزود: کلاس‌های اوقات فراغت کانون در چهار بخش فرهنگی، علمی، هنری و ادبی برگزار شد.

 

این مسؤول با اشاره به اینکه امسال از کلاس‌های طرح اوقات فراغت آستارا بالغ بر یک‌هزار و 200 نفر استقبال کرده‌اند، افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صورت تمام وقت در حال شناسایی و پرورش استعدادهای هنری کودکان و نوجوانان شهرستان آستارا است.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آستارا افزود: از تعداد مذکور بالغ بر 400 نفر در کلاس‌های فرهنگی و هنری، 200 نفر در کارگاه‌های ادبی و 600 نفر در پایگاه‌های سیار روستایی در روستاهای زیرپوشش بخش مرکزی و بخش لوندویل حضور یافته‌اند.

 

به گفته فرضی‌زاد، در قالب طرح اوقات فراغت کانون، کلاس‌های فرهنگی و هنری مختلفی نظیر نقاشی، سفالگری، مجسمه‌سازی، قالی و گلیم‌بافی، موسیقی، خوشنویسی، بازیگری، رباتیک، شطرنج، طراحی و کاردستی، عروسک‌بافی و کاموابافی برای کودکان و نوجوانان برگزار شد.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :