موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوزه علمیه

a/99005 :کد

0

تحصیل ۲۵۰ طلبه خواهر در حوزه علمیه رودسر

  دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۳۰۸   
 تحلیل ایران -تحصیل ۲۵۰ طلبه خواهر در حوزه علمیه رودسر

مدیر حوزه علمیه خواهران فاطمیه رودسر از تحصیل ۲۵۰ نفر خواهر در این حوزه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، معصومه پورابراهیم پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خواهران این شهرستان با اشاره به تحصیل 250 طلبه خواهر در این حوزه اظهار کرد: 50 نفر از این تعداد طلبه‌ها جدیدالورود هستند.

 

وی از فارغ‌التحصیلی 230 طلبه خواهر در حوزه مذکور خبر داد و تصریح کرد: 200 نفر از این تعداد مدرک سطح 2 و 30 نفر دیگر مدرک سطح یک را اخذ کردند.

 

مدیر حوزه علمیه خواهران فاطمیه رودسر با اشاره به اولویت پذیرش طلبه خواهر در این حوزه، خاطرنشان کرد: اولویت پذیرش ما در این حوزه سطح 2 بوده که در دو مقطع صبح و عصر تحصیل می‌کنند.

 

امام جمعه رودسر نیز در مراسم مذکور با تبریک بازگشایی مدارس و حوزه‌های علمیه اظهار کرد: به برکت خون شهدا و ایثارگری و ایستادگی رزمندگان امنیت بر کشور حاکم است.

 

حجت‌الاسلام تقی روحانی افزود: امیدواریم که ائمه جمعه رودسر با حضور در حوزه‌های علمیه خواهران و برادران این شهرستان ارتباط خود را با طلاب دینی برای هدایت مدبرانه خود مستحکم‌تر کنند که این امر بسیار مفید است. 

 

فرماندار رودسر نیز در ادامه مراسم مذکور یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید را ارتقای سطح فرهنگی در ابعاد مختلف دانست و اظهار کرد: برای تحقق این امر نیازمند تلاش مضاعف هستیم. 

 

امیر جانبازی با اشاره به نگاه دولت به حوزه‌های علمیه یادآور شد: در راستای سیاست‌های دولت و ارتقای سطح علمی و فرهنگی حوزه‌های رودسر اعتبارات خوبی برای تجهیز، تعمیر و تکمیل اختصاص یافته و امیدواریم از هیچ تلاشی برای استمرار این همکاری‌ها دریغ نشود.

فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :