a/99348 :کد

0

۳۱ هزار دانش‌آموز کلاس اولی گیلان به مدرسه رفتند

  چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -۳۱ هزار دانش‌آموز کلاس اولی گیلان به مدرسه رفتند

۳۱ هزار دانش‌آموز کلاس اولی با برگزاری جشن شکوفه‌ها وارد مدارس ابتدایی گیلان شدند.

به گزارش تحلیل ایران، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان صبح امروز در مراسم برگزاری جشن شکوفه‌ها در دبستان حضرت رقیه(س) ناحیه دو این شهر اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید تعداد 31 هزار دانش‌آموز کلاس اولی وارد مدارس ابتدایی استان شدند.

 

مهدی حاجتی به وجود 5 هزار و 99 مرکز آموزشی در گیلان اشاره کرد و افزود: در سال تحصیلی 96 ـ 95 در مجموع 375 هزار دانش‌آموز وارد مدارس استان می‌شوند.

 

وی با بیان اینکه 29 هزار و 500 نفر فرهنگی مسؤولیت آموزش دانش‌آموزان در مدارس گیلان را به عهده دارند، تصریح کرد: مبنای حرکت آموزش و پرورش اجرای سند تحول بنیادین و مطالبات مقام معظم رهبری در این حوزه است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، برگزاری جشن غنچه‌ها را از برنامه‌های امروز در مدارس گیلان خواند و بیان کرد: ساعت 10 صبح امروز مراسم ویژه جشن غنچه‌ها در سالن اجتماعات ناحیه یک رشت برگزار می‌شود.

 

حاجتی به برگزاری جشن جوانه‌ها در دبیرستان حضرت خدیجه (س) در ساعت 11 امروز اشاره کرد و گفت: مراسم مذکور از برنامه‌های آموزش و پرورش ناحیه دو شهر رشت است.

 

وی با اشاره به اینکه تربیت انسان‌های شاداب، انقلابی و دارای حب اهل بیت (ع) رسالت اصلی آموزش و پرورش است، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم رسالت خود را با تأسی از آموزه‌های دینی، قرآن کریم، احادیث و رهنمودهای مقام معظم رهبری به درستی انجام دهیم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان بر تربیت انسان‌هایی در تراز جمهوری اسلامی تأکید کرد و یادآور شد: آموزش و پرورش با کمک مربیان دارای فضائل اخلاقی وظیفه دارد دانش‌آموزان را در مسیر صحیح تربیت و هدایت کند.

 

امروز جشن غنچه‌ها در سالن اجتماعات ناحیه یک و جشن جوانه‌ها در دبیرستان حضرت خدیجه کبری‌(س) ناحیه دو رشت برگزار می‌شود.

فارس

                               

دانش‌آموز کلاس اولی     مدرسه                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :