موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/48267 :کد

0

نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان در استان گلستان

  پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۲۰۴   
 تحلیل ایران -نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان در استان گلستان

رئیس شورای اصلاح طلبان گلستان گفت: ائتلاف اصلاح طلبان این استان در حوزه انتخابیه شهرستان علی آباد نامزدی که شاخص های لازم شورای استان و پایتخت را برای نمایندگی مجلس داشته باشد، ندارد.

به گزارش تحلیل ایران عبدالسلام مهیمنی  در نشست خبری افزود: شوراهای اصلاح طلبان در دو حوزه انتخابیه گنبدکاووس و بندرترکمن، گمیشان، بندرگز و کردکوی نیز ظرف یک تا دو روز آینده نظر نهایی خود را به شورای استان برای معرفی نامزدهای قطعی این مناطق اعلام خواهند کرد.
وی از نورمحمد تربتی نژاد به عنوان یکی از کاندیدای اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا یاد کرد و ابراز داشت: در صورتی که ریش سفیدان و بزرگان شهرستان آق قلا برای معرفی نامزد مورد حمایت خود به شورای ائتلاف اصلاح طلبان استان به اجماع نرسند، شورا نامزد مورد حمایت خود را در فرصت باقی مانده تا روز برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه معرفی خواهد کرد.
مهیمنی افزود: در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه غلامعلی شهمرادی و حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر نیز غلامعلی کوهساری به عنوان نامزدهای مورد حمایت قطعی شورای اصلاح طلبان هستند.
وی سابقه مبارزات انقلابی، سابقه علمی، تجربه مدیریتی، سابقه در دفاع مقدس، مقبولیت پایه رای در میان نامزدها را از جمله شاخص های در نظرگرفته شده توسط شورای مرکزی اصلاح طلبان استان برای معرفی نامزد نمایندگی مجلس از حوزه های انتخابیه برشمرد.
وی اضافه کرد: لیست نامزدهای اصلاح طلبان در استان گلستان تایید و به شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نیز اعلام شده است.
استان گلستان شش حوزه انتخابیه و هفت کرسی در مجلس دارد.

*سیدکاظم نورمفیدی نامزد نمایندگی دوره پنجم خبرگان رهبری ائتلاف اصلاح طلبان گلستان است
مهیمنی همچنین گفت: در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیز با احترام به سایر نامزدها، اکنون از آیت الله نورمفیدی به دلیل مظهر وحدت استان بودن و اینکه از هر جهت مورد تایید نهایی شورای ائتلاف اصلاح طلبان است، با جدیت حمایت می کنیم.
به گفته وی در صورتی که تاکید شورا روی سایر نامزدهای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در استان صورت گیرد، توسط شورا اطلاع رسانی خواهد شد.

                               

انتخاب                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :